Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev võib kujuneda päris keeruliseks, kuid seda eelkõige juhul, kui käitud arutult. Enne mõtle, siis tegutse!
SÕNN – Oma vabameelse ja lõbusa olemisega võidad täna kergesti populaarsuse inimeste hulgas, kes on tavaliselt sinusse jahedalt suhtunud.
KAKSIKUD – Naudid tähelepanu ja kui sa seda piisavalt ei saa, teed kas või midagi veidrat, et seda võita. Sinu enesekriitika on täna peaaegu olematu.
VÄHK – Esile kerkivad sinu loominguline andekus ja isikupära. Mõjud täna vägagi originaalse ja omanäolisena.
LÕVI  – Nüüd on hea päev end ette valmistada mõningateks katsumusteks. Võid saada väärtusliku ja tõeliselt inspireeriva kogemuse.
NEITSI – Tõmbad täna ligi inimesi, kes on lõbusas ja ülemeelikus meeleolus. Samas võid ise selle lõbususega niivõrd kaasa minna, et unustad midagi tähtsat.
KAALUD – Täna aktiviseerub kõik, mis on seotud seksuaalsuse, romantika ja armumisega. Juhul kui sul pole partnerit, võid ta täna leida.
SKORPION – Püüa vältida vestlust, kus sind võidakse mitmeti mõista. Selgita oma seisukohti võimalikult konkreetselt.
AMBUR – Püüad täna oma elus mingisugust korda luua ja reegleid kehtestada, kuid mõne inimese tõttu võib see üsna raskeks osutuda.
KALJUKITS – Täna võid kergesti solvuda ja samal ajal oma põikpäisusega teistel inimestel närvi mustaks ajada.
VEEVALAJA – Kui tunned täna sisemist rahutust ja närvilisust, siis tegele vahelduse mõttes millegi füüsilisega.
KALAD – Kipud täna inimestega mõistujuttu ajama ning lõpuks ei saa ka ise enam aru, miks sa seda üldse räägid. Hõljud unistustes.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)