Poole suuremaks paisunud Selver on varsti avatud (FOTOD) (26)

Poole suuremaks paisunud Selver on varsti avatud

KAUP UUTELE RIIULITELE: Hernestele otsisid riiulitel õiget kohta teenindajad Ly Madal ja Taavi Alliku. Taustal paistab tunduvalt pikem värskete saiakeste lett ning taamal otsatuna näiv külmikute rivi. Foto: Sander Ilvest

Saare Selveri nüüdsest poole suuremas müügisaalis käib kibekiire töö, sest neljapäeval teeb uuenenud Selver uksed taas lahti.

Ka eile pärastlõunal, kui Saare Selveri juhataja Iige Laes Saarte Häälele suuremahulised ehitustööd läbinud müügisaalis ekskursiooni tegi, ei tabanud silm seal kedagi, kes oleks tegevusetult passinud.

Juhataja sõnul on neile kuni avamiseni appi tulnud ka abilisi mandrilt. Ikka selleks, et kaup saaks õigeks ajaks riiulitele ja külmikutesse sätitud.

“Ma arvan, et viimased päevad kujunevad hästi pingelisteks, sest suhteliselt lühike aeg jäi avamiseks valmistumiseks. Oma aja võttis ka riiulite ülespanek, aga kindlasti saame me õigeks päevaks valmis,” rääkis Laes.

Esimene, mis müügisaalis ringi vaadates silma hakkab, on kindlasti see, et kassad asuvad sootuks uues kohas – Tallinna tänava poolse uue sissekäigu ees. Lisaks on muutunud kaupluse sisekujundus ja osalt ka värvilahendused.

Riiuleid ja külmikuid tundub kaupluses olevat lõputult ning kõige selle keskel laiutab mõnus avarus. Oma senisele kohale paistab olevat jäänud vaid jookide osakond – ehkki seegi on kasvanud vähemalt kaks korda nii suureks, kui varem oli –, kõik muu on ringi kolitud.

Iige Laesi andmeil on märgatavalt laienenud pea kogu toidusortiment. Lisandunud on nii liha- ja piimatooteid, juustu-, kala-, muna-, kondiitritooteid ja saiakesi kui ka jooke. Täiesti uus on ökotoodete riiul.

Tööstuskauba osakaal ei kasva, sest Selveri püsikliendid käivad poes peamiselt toidu- ja joogivarusid soetamas. Seega on näiteks veinide valik laienenud kolmandiku võrra. Täiesti omaette osakond on nüüdsest ka värsketel puu- ja köögiviljadel.

Seoses laienemisega on Saare Selver juurde võtnud ka töötajaid. Iige Laesi sõnul on uusi töötajaid kümmekond. Võimalik, et suveks lisandub neid veelgi.

Kauplusel on edaspidi kaks sissepääsu: üks Tallinna tänava poolsest küljest ja teine sissepääs asub endisel kohal. Klientide käsutuses on ka teisel pool maja asuv suur parkla, sinnapoole peaks Iige Laesi sõnul kolima ka taaraautomaat.

Kui varem oli Saare Selveris 2200 m2 üldpinda ja 1350 m2 müügipinda, siis pärast laiendustöid on üldpinda üle 3700 m2 ja müügipinda üle 2100 m2.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 166 korda, sh täna 1)