Horoskoop

JÄÄR – Võid täna otsustada, et sinu põnevast hobist peab saama sinu põhitegevus. Tunned soovi oma elus midagi muuta.
SÕNN – Õhus on äikest. Püüa täna vältida tormakate ja läbimõtlematute otsuste tegemist. Enne mõtle, siis tegutse.
KAKSIKUD –  Võib-olla pead täna oma rahakotti kergendama. Ole tähelepanelikum oma isiklike asjadega ja jälgi, mis sinu ümber toimub.
VÄHK – Täna ei pruugi rahaasjad sugugi laabuda, ent suhtlemises tunned end nagu kala vees. Jätad inimestele igati meeldiva mulje.
LÕVI  – Täna on muretu ja rõõmus päev. Isegi tüütud või ebameeldivad toimetused ei häiri sind nii palju kui tavaliselt.
NEITSI – Tänase päeva sündmused lõpevad sinu jaoks vägagi huvitavalt ja arendavalt. Ära karda muudatusi, lase asjadel minna loomulikku rada.
KAALUD – Oled täna tujukas ja teistel inimestel on väga raske sulle meele järele olla. Sinu kapriisid ajavad neid närvi.
SKORPION – Oled tavalisest rahulikum ja käitud väljapeetult. Tõenäoliselt võlud ära nii mõnegi vastassugupoole esindaja.
AMBUR – Täna võivad tekkida probleemid, mis on tingitud sellest, et hoiad jäigalt kinni oma tõekspidamistest. Püüa ka teisi kuulata.
KALJUKITS – Ihkad rohkem vabadust. Kui keegi püüab sind kuidagi kamandada, võid lausa raevu sattuda. Oskad ennast maksma panna.
VEEVALAJA – Tänane päev võib tuua üllatusi. Näiteks kohtud kellegagi, kes sind väga austab, ehkki ta tegelikult sind ei tunne.
KALAD – Täna tõmbab sind seiklusterohke ja vaheldusrikas elu. Oled püsimatu ega suuda kuidagi keskenduda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)