Horoskoop

JÄÄR – Eelistad täna olla rohkem omaette ja tegeleda isiklike asjadega. Kui peaksid sattuma seltskonda, õnnestub sul seal märkamatuks jääda.
SÕNN – Tunned suurt rahuldust, kui saad olla tähelepanu keskpunktis. Vajad tavalisest rohkem inimeste imetlust ja tunnustust.
KAKSIKUD – Tänane päev muudab sind veidi ebastabiilseks, mistõttu on kõikvõimalikud ametlikud asjaajamised raskendatud.
VÄHK – Sinu pahaaimamatu teravmeelne märkus võib mõnes inimeses tugevaid komplekse tekitada. Sa ise taipad seda alles mõne aja pärast.
LÕVI – Igati soodne ja rahulik päev suhete parandamiseks. Oskad oma tundeid väljendada nii, et need teistele südamesse lähevad.
NEITSI – Täna valitsevad jõulised energiad. Saad hakkama kõikide vajalike asjadega ning innustad oma kiire tegutsemisega ka teisi.
KAALUD – Võimalik, et teed täna ühe olulise avastuse, mis sulle veel pikka aega mõju avaldab. Sinu mõttekäigud on originaalsed.
SKORPION – Otsid täna hingetuge ja inimlikku lähedust. Oma liigse emotsionaalsusega võid aga teisi inimesi hoopis eemale peletada.
AMBUR – Võimalik, et kannatad täna entusiasmi puudumise all. Püüa leida võimalus lõõgastuda, mine kas või jalutama.
KALJUKITS – Sinu rahaline olukord paraneb tänu mõnele vanale tuttavale. Tunned end tänuvõlglasena ja püüad omalt poolt midagi vastu pakkuda.
VEEVALAJA – Märkad oma kaaslastes täna jooni, mis on seni varjul püsinud. Nii mõnigi neist võib sind üllatada.
KALAD – Oled täna müstikalainel, mistõttu võib teistel olla raske sind mõista. Püüa siiski reaalsuse pinnal püsida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)