Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et tunned täna soovi oma elus midagi täiesti kardinaalselt muuta. Püüa alustada sisemisest muutumisest.
SÕNN – Täna laabuvad sul tavalisest paremini kõikvõimalikud rahaasjad. Sobiv aeg kinnisvaraga tegelemiseks.
KAKSIKUD – Sinu jaoks katsumusterohke aeg. Ole valmis rahalisteks probleemideks. Samas on täna hea päev eneseharimiseks.
VÄHK – Kipud täna liiga palju minevikule mõtlema. Sul on raske keskenduda ja oma emotsioone taltsutada.
LÕVI – Sinu intuitsioon on täna eriliselt terav. Tajud teiste inimeste meeleolusid ja kavatsusi ning oskad sellest lähtudes oma samme seada.
NEITSI – Tunned, et inimesed on häälestatud sinu vastu ja loobivad sulle kaikaid kodaratesse. Tõenäoliselt teed asja hullemaks, kui see tegelikult on.
KAALUD – Püüa täna säästa energiat vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Väldi asjatut ajaraiskamist. Hea päev intellektuaalseks tööks.
SKORPION – Võimalik, et solvud, kui sinu üle täna nalja heidetakse. Säilita rahu ja pigem naera kaasa, mitte ära mossita.
AMBUR – Tunnetad täna, et sulle tahetakse pähe istuda. Kipud asja veidi liiga emotsionaalselt võtma. Talita ikka tasa ja targu.
KALJUKITS – Oled täna leplikus ja lahedas tujus. Soodne päev kellegagi koos lõbusalt aega veeta. Samas varitseb oht muutuda laisaks.
VEEVALAJA – Püüa täna vältida uute projektide ja ettevõtmistega alustamist. Tegele parem vanade asjade lõpetamisega.
KALAD – Sul on tavalisest raskem oma emotsioonidele vaba voli anda. Kipud ebameeldivaid tundeid enese sisse suruma, mille tagajärjel võid saada peavalu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)