Mustjalas oli omavalitsuste spordipäev

Nädalavahetusel toimus Mustjala spordisaalis Saare maakonna omavalitsuste spordipäev, millest võtsid osa üheksa valla esindajad.

Võisteldi kümnel alal ja pallimängus. Võrkpalli võitis Kärla valla võistkond koosseisus: Raivo Uus, Jüri Tõru, Olav Etverk, Maiu Raun, Erik Järvalt, Koit Voojärv. Teise koha saavutas Leisi ja kolmas oli Pihtla-Valjala ühisvõistkond.

Võistkondliku korvpalli viskevõistluse võitis taas Kärla vald, jättes teiseks Valjala ja kolmandaks Lümanda esinduse. Teatevõistlustes olid paremad Kaarma, Pöide ja Pihtla ning Kärla, Valjala ja Pihtla.

Bowlingus oli parim Margit Kaldre Kärlalt, teine Varje Tuuling Leisist ja kolmas Rita Mägi Salmelt. Korvpalli individuaalsel vabaviskevõistlusel näitas omaette klassi Leisi spordiäss Arvo Lepp, tabades tosinast viskest 9, teine koht kuulus Erik Järvaltile ja kolmas Raivo Uusile.

Raskuste hoidmises oli meestest parim Kristjan Lüüding Lümandast, teine koht kuulus Tauno Klütsnikule Kaarmalt ja korraldajate au päästis Valdo Oder kolmanda kohaga. Naiste sama ala kolm paremat olid Marika Kaljuste Pihtla vallast, Katrin Sagur Kaarmalt ja Rita Mägi Salmelt.

Saalislaalomi võitis Pöide vallavanem Jüri Linde, teine oli Lümanda spordijuht Urve Vakker ja kolmas Olav Etverk Kärlalt. Noolevõistluse võitis Rainer Helde Pihtlast, kellele järgnesid Koit Voojärv Kärlalt ja Tõnu Soots Pihtlast.
Omapärases paberlennukite lennutamises oli parim Koit Voojärv, teine Salme vallavolikogu esimees Meelis Juhandi ja kolmas Toomas Tänav Valjalast.

Päeva lõpetas mälumäng, mille võitis 11 punktiga Lümanda vald, teine oli Kärla 10 punktiga ja kolmas koht läks viie valla võrdsete punktide juures Salme võistkonnale.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 173 korda, sh täna 1)