Lühidalt spordist

Vessele kaotus

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste teise liiga play-off’is kaotas Vesse reedel võõrsil Ambla spordiklubile 88 : 90. Siim Pildre ja Tauno Selberg tõid oma meeskonnale 19 punkti. Neljapäeval kell 19 on samad vastased vastamisi Kuressaare spordihoones.

Saaremaa sai kaheksanda koha

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas lõpetas Saaremaa kaheksanda kohaga. 7.–8. koha seeria avamängus oli AS Espak Narva / SK Energia Kuressaares Saaremaast üle 3 : 1, kordusmängule Saaremaa ei sõitnud.

Miina Kallas mängis Eesti koondises

Kolmapäeval kohtusid Luksemburgis Eesti ja Luksemburgi naiste jalgpallikoondis. Katrin Loo viis Eesti 12. minutil juhtima, kuid 67. minutil viigistas seisu Amy Thompson.
FC Floras mängiv saarlanna Miina Kallas tegi kaasa kogu kohtumise.

Mihkel Aksalu tegi nullimängu

Soome esiliiga jalgpalliklubis Seinäjoen JK testimisel viibiv Mihkel Aksalu hoidis sõprusmängus Soome kõrgliigaklubi FF Jaro vastu oma puuri puhta.
Seinäjoe koduleht märkis mänguülevaates ära Aksalu ühe hea tõrje ja kindla tegutsemise kogu kohtumise vältel, vahendas Soccernet.ee.
Sõprusmäng lõppes 0 : 0 viigiga. Aksalu viibib Soomes testimisel märtsi algusest.

Bridžis kolm medalit

Eesti juunioride 2013. aasta bridžimeistrivõistlused andsid Saaremaale kolm medalivõitjat.
Kahekümne paari konkurentsis saavutas ülekaaluka esikoha ja võitis meistritiitli saarlane Taavi Tiitsaar, kes oli paaris Tartu tudengi Jonatan Raudsepaga.
Üldkokkuvõttes platseerusid väärikale kuuendale kohale Saaremaa ühisgümnaasiumi õpilased Sander Sepp ja Matis Rüütel. Kuna eraldi arvestust peetakse viimastel aastatel ka U20-klassis ning kolm paari esiviisikus olid vanemate kui 20-aastaste osalejatega, laekus Saaremaale siitki pronksmedal.