Horoskoop

JÄÄR – Mõni vanem sugulane aitab sul lahendada tundeelu probleeme. Pead teda vaid usaldama ja mitte ilmutama kangekaelsust.
SÕNN – Leia aega lõõgastumiseks. Juba mõnda aega on sul tunne, et sind ei mõisteta, ent vahest ei taha sa ise teisi mõista.
KAKSIKUD – Oled just valmis saanud suure töö ja kavandad juba uue ettevõtmist. Mõtle siiski ka oma pereliikmeile ja pööra neile rohkem tähelepanu.
VÄHK – Täna kipud olema liialt energiline. Võtad endale liigagi palju ülesandeid ega pruugi kõigi nendega toime tulla. Tegutse tasa ja targu.
LÕVI – Kui üritad saada rahalist kasu mingil kahtlasel viisil, siis tea, et see hõlmab ka teatud riske. Ole natuke ettevaatlikum!
NEITSI – Võid olla täna veidi halvas tujus, kuna tunned, et keegi sõpradest üritab sind petta. Aeg arusaamatused selgeks rääkida.
KAALUD – Võid minna tülli kallima või omastega, sul tuleb teha oluline otsus. Täna on just soodne aeg tulevikuplaanide kavandamiseks.
SKORPION – Oled optimistlikus tujus. Kõik läheb tõenäoliselt nii, nagu oled planeerinud. Suhted sõpradega on väga head.
AMBUR – Sul on täna head võimalused olla edukas, kui jätkub vaid kannatlikkust ja õnnestub oma tujud kontrolli all hoida.
KALJUKITS – Võid tunda ärevust rahaliste raskuste tõttu. Usalda oma intuitsiooni. Kuna võid täna kergesti tüli norida, taltsuta ennast.
VEEVALAJA – Oled liialt enesekindel. Vaidlustes tahad, et just sinu sõna jääks peale, ent arvesta siiski ka teistega.
KALAD – Täna võiksid rohkem puhata. Leia aega ammutamaks jõudu loodusest. Hea aeg uute tutvuste loomiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 108 korda, sh täna 1)