Wris avas moodsa ja soodsa veebipoe (6)

Booking24.ee nime kandev veebikülg on mõeldud neile reisihuvilistele, kes hindavad kiirust ja ökonoomsust.

Wrisi reisibüroo Kuressaare kontori reisikonsultandi Maret Kivi sõnul meeldib tänapäeval paljudele puhkusereis ise kokku panna. Seda alates lennupiletist, majutusest sihtkohas ning lõpetades reisikindlustuse või muude teenustega. Seega on nn online-reisibüroodel oluline roll.

“Mitmed kliendid ja tuttavad on öelnud, et neile ei meeldi online-poodide juures see, et tihtipeale on internetipoed suhteliselt anonüümsed ning kui on vaja kellegi käest nõu küsida, siis eriti välismaiste veebilehtede puhul on probleem see, et kontaktivõtmine on keeruline või kallis,” selgitas ta. Ja kui õnnestubki leida mõni telefoninumber, tuleb kõne eest välisriiki tasuda üpris kopsakas summa.

Põhjus, miks Wris otsustas luua uue veebipoe, oli Maret Kivi sõnul tahtmine pakkuda inimestele võimalust broneeringuid ise teha. Samas kasutada turvalist keskkonda, teades, et selle taga on Eesti üks suuremaid reisibüroosid, kellega on võimalik igal ajal ühendust saada ja kes garanteerib, et broneeritud teenus ka toimib. “Loomulikult on online’is broneerides võimalik ka raha kokku hoida,” kinnitas reisikonsultant. Näiteks lennukipiletid ja hotellid on booking24.ee keskkonnas teenustasudeta ja puhkusereisidele on seal igal nädalal väga suured soodustused.

Praegu on booking24.ee veebipoes võimalik osta nelja teenust: lennukipileteid, majutust, puhkusereise (tšarterlennud Tallinnast) ja reisikindlustust. “Põhirõhk on lennukipiletite broneerimisel, mis on väga lihtne, kuna enamik keskkonnast on eestikeelne ja seetõttu leiab klient soovitud lennud ükskõik kuhu maailmas kiiresti,” tõdes Kivi. Ostu eest võib tasuda sobiva pangalingi kaudu, pärast mida tuleb lennukipilet automaatselt ostja e-posti aadressile. “Mis puudutab majutust, siis soovitame kõigile ka siia pilk heita, sest siit leiab pakkumisi üle kogu maailma, alates väga lihtsatest majutuskohtadest kuni viie tärni luksushotellideni,” kinnitas Wrisi reisikonsultant.

Kuna booking24.ee lehel on esindatud enamik maailma lennukompaniisid ja hotelle ning on võimalik võrrelda mitme Eesti kindlustusseltsi hindu, siis on see hea koht, kus terve reis kiiresti ja lihtsalt kokku panna. “Ilma et inimene raiskaks oma väärtuslikku aega mööda internetiavarusi ringi surfates.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 715 korda, sh täna 1)