Sulo vedas saarlasi alt (9)

Läinud reedel, naistepäeva õhtul oli Kihelkonna rahvamajas välja kuulutatud lembelaulik Sulo Tintse esinemine. Ent kes kohale ei jõudnud, oli Sulo. Laulja andis tund enne kontserdi algust teada, et jääb tulemata.

“Kuidas see võimalik on, et keegi niimoodi saab teha,” imestas tuntud lauljat ekstra kuulama tulnud anonüümseks jääda soovinud naine, kes pidi pettunult koju tagasi pöörduma.

Lisaks talle oli veel teisigi – 70–80 inimest –, kes olid tulnud just lembelaulikut kuulama, ja seetõttu üpris nördinud. Küll oli lembelaulik juba 9. märtsil esinemas Tartus ja Saarte Häälele teadaolevalt sõitis ta päev hiljem suusareisile Soome.

Pettunud pidulistele organiseeriti mängima kohalik bänd koosseisus Ursula Jakobson ja Jüri Lonks, kes tantsitasid inimesi kella poole neljani öösel.

Rahvamaja juhataja kt Annika Allak ütles, et Sulo Tintse olevat lubanud juhtunu kompenseerida, ja lisas, et hoolimata rahva pettumusest läks pidu siiski korda. “Ma olen väga tänulik Jürile ja Ursulale. Helistasin ja nad olid 15 minutiga rahvamajas,” rääkis Allak.

Üllatusena oli planeeritud Farmi Gabriel, kes pidi algul tulema koos Suloga, ent saabus kohale üksi. Sulot ennast ei õnnestunud Saarte Häälel eile telefonitsi kätte saada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 668 korda, sh täna 1)