Horoskoop

JÄÄR – Täna võib sinu karjääris olulisi muudatusi toimuda. Sinu suhtlemisoskus on suurepärane ja sõbrad lausa jumaldavad sind.
SÕNN – Nüüd on sul hea võimalus suurendada oma sissetulekuid. Keegi pakub sulle võimalust lisa teenida. Soovitatav on pakkumine vastu võtta.
KAKSIKUD – Sul õnnestub teha kodus muudatusi, mida oled juba ammu planeerinud. Ära ainult mööblit nihutades naba paigast tõsta!
VÄHK – Hea aeg töötada välja uusi äriplaane. Sul on palju uusi ja huvitavaid ideid. Aga otsi ka koostööpartnereid.
LÕVI – Täna vali tööl hoolikalt sõnu, eriti ülemustega rääkides. Pea meeles, et ennegi on terav keel sulle karuteeneid osutanud.
NEITSI – Sul läheb tööl väga hästi, ent mõnele su kolleegidest ei pruugi see meeldida. Võid avastada, et ta on lihtsalt kade su peale.
KAALUD – Täna võid olla veidi pinges, kuna sul on tähtis ülesanne täita. Ära püüa kõiki enda ümber kritiseerida. Rohkem positiivsust!
SKORPION – Oled enesekindel ja reibas. Kõik ettevõtmised, millega alustad, viid ka edukalt lõpule.
AMBUR – Selleks, et saavutada oma eesmärke, pead neid tähtsustama. Liigud nende poole aeglaselt, ent kindlalt.
KALJUKITS – Kipud võtma liiga palju riske. Soovitatav on olla pisut ettevaatlikum. Tasa sõuad, kaugele jõuad…
VEEVALAJA – Tahad kõike ise teha, kuna oled vaid siis kindel, et kõik on õigesti tehtud. Usalda siiski rohkem ka oma kolleege.
KALAD – Oled täis energiat ja võimeline tugevasti  pingutama. Seda märgatakse ja hinnatakse. Kuid ära jää loorberitele puhkama.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 111 korda, sh täna 1)