Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev on suurepärane uute tutvuste loomiseks. Leiad häid sõpru. Oled suhtlemisaldis ja kipud ka veidi ülemeelikult käituma.
SÕNN – Täna on lootust, et paranevad suhted kallimaga. Ka võib sul täna olla hea käsi õnnemängudes, pane end proovile!
KAKSIKUD – Oled väga heas tujus ja kohaned ka ootamatutes olukordades kähku. Mõjud ka teistele inspireerivalt ja julgustavalt.
VÄHK – Sul on soovitatav vastu võtta üks hea pakkumine, mis sulle tehakse, sest see võib oluliselt parandada sinu eelarvet.
LÕVI – Õige aeg keskenduda kodutöödele ja lükata tagasi kutse minna sõpradega pidutsema. Keegi lähedane sõber küsib sinult abi terviseküsimustes.
NEITSI – Oled kaastundlik ja igati mõistev. Sul on aega kuulata teiste inimeste muresid ja neile nõu anda. Ära anna siiski katteta lubadusi.
KAALUD – Võid alustada uut äriprojekti ja teha pikaajalisi investeerimisplaane. Sõbrad toetavad sind, ole vaid kannatlik.
SKORPION – Sind hinnatakse ja sinust peetakse lugu. Ehkki sa võid vahel oma kolleegidele teravalt nähvata ja neid isegi solvata, andestavad nad sulle.
AMBUR – Soodne aeg kodusteks ümberkorraldusteks. Sinu suurepärane suhtlemisoskus aitab sul leida uusi sõpru.
KALJUKITS – Täna võid saada väikest rahalist kasu. Soovitatav on olla jätkuvalt ettevaatlik ja kaaluda ka teiste inimeste nõuandeid.
VEEVALAJA – Täna on hea päev oma elus oluliste muudatuste tegemiseks. Sul on head võimalused end tööl kehtestada.
KALAD – Keegi lähedane võib pakkuda sulle võimalust liituda pikaajalise projektiga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 78 korda, sh täna 1)