Horoskoop

JÄÄR – Hoidu liigsest lobisemisest ja püüa rohkem kuulata, mis teistel öelda on. Tegutse rahulikult ja läbimõeldult, siis saavutad edu.
SÕNN – Püüad mõjuda salapärasena, kuid käitu parem loomulikult, nii saavutad teistega paremini kontakti. See kehtib ka armusuhetes.
KAKSIKUD – Juhul kui oled raha kõrvale pannud, on täna hea päev selle investeerimiseks. Oled praktiline ja piisavalt arukas, et teha tähtsaid otsuseid.
VÄHK – Sinu lootused võivad täna ootamatult täituda ja anda sulle uue impulsi tegutseda ja aktiivselt suhelda. Hea päev reisimiseks ja õppimiseks.
LÕVI – Nüüd on hea aeg perega koos olla. Vajad turvatunnet ja sul on raske usaldada inimesi, keda sa kuigi hästi ei tunne.
NEITSI – Täna hakkavad su rahaasjad laabuma. Võimalik, et saad mõnelt targalt inimeselt häid nõuandeid.
KAALUD – Tänasel päeval peaksid ohjeldama oma ekstreemsusevajadust, kuna valitseb traumade oht.
SKORPION – Võid täna ekslikult mõelda, et su probleeme ei võeta piisavalt tõsiselt. Väldi asjatut solvumist.
AMBUR – Võimalik, et pead täna oma tegude või sõnade eest vastust andma. Püüa käituda võimalikult rahulikult ja ära hakka end õigustama.
KALJUKITS – Täna aktiviseeruvad su seksuaalne energia ning ka vastavad soovid ja vajadused, mis sellega seotud. Kaldud ekstreemsetesse suhetesse.
VEEVALAJA – Hea päev ravikuuri või dieediga alustamiseks või teadusliku ja loova töö tegemiseks. Eelista üksindust.
KALAD – Võimalik kokkupuude isikutega, kes salaja sinu vastu töötavad. Püüa säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tõesti raske tundub.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)