FC Kuressaare alustas väravateta viigiga

Premiumi liiga avamängus FC Infonetiga tehtud 0 : 0 viigi järel tõdes FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi, et ruumi mängu parandamiseks jagub.

Sergei Zamogilnõi märkis kohtumise järel, et probleeme muidugi oli ja on, kuhu edasi pürgida, sest meeskond on uus. “Meestel andis avakohtumises tunda kerge närvilisus, sest kõik tahtsid mängida võidu peale,” rääkis ta.

Samas pidas Zamogilnõi viiki õiglaseks tulemuseks. “Mõlemad meeskonnad tegutsesid organiseeritult ja suudeti luua ka mõned võimalused,” lausus treener.

Mängu esimene poolaeg kulges saarlaste kontrolli all, kuid tõsiste võimalusteta. 45. minutil sai ohtlikult löögile Sander Laht, kuid Infoneti väravavaht tõrjus selle löögi. Seejärel oli Kurel järjest kolm nurgalööki, ent eesmärgile ei jõutud. Teisel poolajal tegid väga head löögid Laht ja Andre Ilves, kuid taas oli vastaste väravavaht tasemel.

Viimased 10 minutit oli Kuressaare surve all ja Konstantin Nahk sai vaid korra 16 meetrilt vabalt löögile. Siim-Sten Palmi supertõrje päästis saarlased siiski halvemast. Seejärel sai Infonet veel mitu nurgalööki ja segadust kastis oli palju, aga Kure mehed pidasid vastu.