Johanna Kallas alustab modellikarjääri (16)

Johanna Kallas alustab modellikarjääri suur

Foto: Allan Leppikson / Reval Foto, make up: Evelin Kuldkepp

Kanal 2 telesaade “Kodutunne” avas Valjala neiule, Saaremaa ühisgümnaasiumi 10.c klassis õppivale Johanna Kallasele ukse modellimaailma.

Nimelt pöördusid Johanna poole pärast saadet mitu Eesti modelliagentuuri. Koostööd hakkab Johanna siiski tegema itaallaste agentuuriga Top Models, kes on maailma moelavadele lennutanud näiteks Carmen Kassi.

“Usun, et esimene fotosessioon läks esimese korra kohta hästi, aga arenemisruumi on kindlasti,” ütles Johanna Kallas Saarte Häälele, lisades, et kuna Top Modelsi omanik oli talle inimesena sümpaatne, otsustaski ta selle agentuuri kasuks.

Top Modelsi omanik Paolo Moglia ütles, et Johanna peab olema üsna visa, et toime tulla nii õppimisega kui ka astuda oma esimesi samme moemaailmas. “Uudised temast tulevad omal ajal,” lisas ta.

Saate “Kodutunne” produtsent Kristi Nilov ütles, et tema jaoks on tegemist uskumatu looga. “Natuke nagu Tuhkatriinu-lugu. Nagu muinasjutt,” tõdes Nilov, kes teab, et Johanna oli ka varem Tallinna modelliagentuurides casting’utel käinud ja sealt sama targalt tagasi tulnud.

“Nüüd on Eesti agentuurid muidugi nukrad, et kas tõesti on see tütarlaps nende ukse taga käinud,” sõnas Nilov. Ta lisas, et kui nad Valjala alevikus võttel olid, vaatasid nad, et Johannas on midagi, mida ilma kaamerata aga ei näe.

“Piisas sellest, kui perepilt teha, ja tuli välja, et temas on midagi, mida teistel ei ole, aga mis see on, seda ei oskagi öelda,” rääkis Nilov.

Tänaseks päevaks on Nilovi sõnul Johannaga ühendust võtnud kõik Eesti modelliagentuurid.

Johannat nõustanud Kristi Nilovi sõnul sai Top Modelsi puhul määravaks see, et agentuur oli väga aktiivne, ent samas oskas suhelda. Oli ka selliseid agentuure, kes kukkusid kohe kamandama ja käsutama.

Nilov ütles, et Johannale meeldib kaamera. Seda tunnistas ka Johanna ise juba saates. “Eks ta veidi noor on, aga see omadus on tal olemas, et ta oskab kaamera ees tööd teha,” arvas Nilov, lisades, et kindlasti ootab teda suur tulevik.

“Ma väga loodan, et see n-ö suur maailm ei löö talle pähe. Kõik me teame, kuidas nad elasid, ja see on ikka tohutu hüpe ja kardinaalne muutus. Nüüd ju terendab tal ees terve maailm,” märkis Kristi Nilov.

Valjala põhikooli fotoringi, milles ka Johanna osales, juhendanud Egon Ligi ütles, et on sellega täiesti nõus, et Johannal on selline eripära, mis jääb fotograafidele silma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 579 korda, sh täna 1)