Elukaaslase peksja läks aastaks vangi (6)

Kuressaare kohtumajas mõisteti reaalne vanglakaristus 23-aastasele Sander Ingaltile, kes oma elukaaslast peksis ja võõra autoga ringi sõitis. 

Varem korduvalt kohtulikult karistatud Ingalt peab eile avaldatud kohtuotsuse kohaselt vanglas veetma veel aasta ja 11 päeva. Ka eeluurimise ajal viibis mees vangistuses.

Mullu septembris tungis Sander Ingalt oma elukaaslasele kallale, tõukas teda korduvalt, kägistas ja väänas jõuga maha, tekitades valu ja kehavigastusi. Oktoobris võttis ta koos kaaslasega ühest Kuressaare hoovist võõra sõiduauto ja sõitis sellega linnas ringi.

Muu hulgas pöörati täitmisele talle Kuressaare kohtumajas 14. detsembril 2011. a mõistetud vangistus, mis oli asendatud 960 tunni üldkasuliku tööga.

Kriminaalhooldaja antud iseloomustuses on märgitud, et Sander Ingalt on kriminaalhooldusel olles töösooritused teinud kavandatult, kuid samas ei ole ta suutnud piirata alkoholitarvitamist ning see on tinginud ka uute kuritegude ja väärtegude toimepanemise.

Kriminaalhooldaja arvamus on, et Ingalt ei ole valmis oma käitumist muutma ja seega on uue kuriteo sooritamise risk kõrge. Samas on Sander Ingalt oma süüd tunnistanud ja väljendanud kahetsust.

Kohtuotsuse võib 15 päeva jooksul edasi kaevata.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 114 korda, sh täna 1)