Maasturi võitnud saarlane võib oma õnne eest tänada laiskust (FOTOD) (11)

Maasturi võitnud saarlane võib oma õnne eest tänada laiskust

UUE PUNASE TÕLLAGA: Reede hommikul sai Aivo Soom oma võidetud sõiduriista viimaks kätte ning võis sellega pärast väikest proovitiiru Tallinna tänavail kodu poole teele asuda. Foto: If Kindlustus

If Kindlustus loosis oma klientide vahel välja uhiuue Honda-CRV, õnnelikuks võitjaks osutus Kaarma valla mees Aivo Soom. Eile tõi ta oma uue sõiduriista pealinnast koju.

Vahetult pärast auto pidulikku üleandmistseremooniat Saarte Häälega kõnelenud Aivo Soom tõdes, et ka enne nüüdset Hondat oli tal auto täiesti olemas, sest ilma pole tänapäeval paraku enam võimalik hakkama saada. Uue sõiduki roolis istumine tahab aga veel harjumist. “Nagu arvutustehnika areneb tohutu kiirusega, nii on ka autodega. See tahab natukene tutvumist küll,” tähendas Soom.

Uue auto võitmine tuli mehe arvates täitsa õigel ajal. “Eelmine auto on mul juba umbes 10 aastat vana ja ega tal palju seda eluiga vist enam antud ole,” arvas ta. If Kindlustuse klient on Aivo Soom olnud pikki aastaid. “Kui aus olla, ma ei mäletagi, kui kaua,” naeris ta, lisades, et nii kui erinevad kindlustusfirmad Eestis pead tõstsid ja tegutsema asusid, siis umbes sellest ajast on ta Ifi teenuseid kasutanud küll.

Nn autoloosikampaania vältas Ifi klientidele ühtekokku kolm kuud. Kuidas võitjana välja tulnu sellest osa võtma sattus, on Aivo Soomi sõnul omaette huvitav lugu. “Mul oli kindlustusmaakleri vahendusel juba kindlustus ära tellitud ja olin isegi arve kätte saanud, aga olin natuke laisk olnud ja polnud viitsinud seda ära maksta veel,” meenutas mees. Juhtumisi sattus talle silma autoloosikampaania reklaam, mispeale võttis kätte ja uuris selle reegleid. Reeglitest avastas ta, et need, kes on kindlustuse kindlustusmaaklerite kaudu vormistanud, ei saa paraku loosimises osaleda.

“Võtsin ja läksin selle peale Ifi esindusse kohale, rääkisin ära, et näe mul siuke lugu ja tahaks ka osa võtta – mis nüüd saab? Öeldi, et pole midagi, vormistame kindlustuse ära, siis kaotab maaklerilt tellitu kehtivuse,” rääkis Soom. Nii saigi toimitud. “Vormistasin veel internetis asja ära ja nii õnn jõudiski Saaremaale,” võttis Aivo Soom väärt võidu toonud loo põgusalt kokku.

If Kindlustuse turundusjuhi Tambet Asi andmeil oli autoloosikampaania eriline seetõttu, et tegemist oli teadaolevalt suurima auhinnaga kindlustuse ajaloos. Omajagu eriline oli see aga ka seetõttu, et selles said osaleda ka juba olemasolevad kliendid.

Autoloosis osalemiseks tuli kampaania ajal sõlmida If Kindlustuses kodu-, kasko-, liiklus-, õnnetusjuhtumi- või reisikindlustuse aastane leping või pikendada olemasolevat lepingut aasta võrra, poliis tuli registreerida Ifi kodulehel. Auto loosimisele registreerus ligi 14 000 osalejat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 4 176 korda, sh täna 1)