Tennisekeskus hakkab kandma suurtoetaja nime (2)

Kuressaare tennisekeskus vahetab operaatorit ja hakkab muuhulgas kandma värske toetaja Silberauto müüdavast Mercedes-Benzist inspireeritud nime.

Tennisekeskuse opereerimise võtab homsest üle OÜ Saare Tennisekeskus ning annab seega senisele operaatorile Aivi Augale võimaluse täielikult pühenduda treeneritööle. Keskuse omaniku Vjatšeslav Leedo kinnitusel on Aivi Auga mõne kuu eest valminud tennisekeskuse suurepäraselt “käima tõmmanud”.

Kuna aga treenitavaid on Augal arvukalt ning töökoormus on tal seega suur, keskendubki ta edaspidi treeningutele, mitte keskuse töö juhtimisele.

Vjatšeslav Leedo sõnul oli see tegelikult algusest peale niimoodi plaanitud, et Aivi Auga tegusa tennisetaustaga inimesena tõmbab töö keskuses käima ja asub pärast seda süvendatult tennisekooliga tegelema. “Nii ta nõnda nüüd ongi,” tõdes ta.

Leedo on Auga senise tööga igati rahul. “Kõik ongi hästi käima läinud, kõik vastavalt kokkulepetele,” kinnitas ta. “Ainuke asi on, et meil on vaja laste tennisekooliga rohkem tegeleda. Mitme koha peal lihtsalt ei jõua tegutseda,” põhjendas ta.
Leedo sõnul pole neil ilmselt ka hiljem kavas eraldi kedagi keskust opereerima otsida, kuna Saare Tennisekeskus saab sellega ise kenasti hakkama.

Veebruar toob tennisekeskuse jaoks Vjatšeslav Leedo sõnul veel üht-teist uut. Nimelt saab keskuse sponsoriks AS Silberauto, misläbi hakkab Kuressaare tennisemängijate teine kodu keskuse juhtkonna otsuse kohaselt meeldiva koostöö tähistuseks kandma nime Mercedese tennisekeskus.

“Meiegi usume selle nime olevat piisavalt kaunikõlalise ning väärika, tähistamaks koostööd Baltikumi suurima autovaldkonna ettevõtte ning olulise spordirajatise vahel,” ütles Silberauto PR-spetsialist Andero Kaha.

“Keskuse näol on tegemist märkimisväärse algatusega kogu Eesti mõistes, muuhulgas teenis keskuse valmimine 2012. aasta tenniseteo tiitli,” tõdes Kaha.

Silberauto kontserni ettevõtted tegutsevad tema sõnul mitmes Eesti regioonis ning on loogiline, et soovitakse panustada nende piirkondade arengusse, kus tegutsetakse.

“Usume, et tennisekeskus on nii Kuressaare linna kui kogu Eesti mõistes oluline spordirajatis, mis väärib toetust,” nentis Andero Kaha.

Kokkupuuteid tennisega on Silberautol peale Kuressaare tennisekeskuse veel. Nimelt ollakse muuhulgas sponsoriks noortennisistidele Kenneth Raismale ja Hendrik Innole, kes on Eesti lootustandvamate noorsportlaste seas. Andero Kaha sõnul ongi tennisealases toetustegevuses võetud suund eelkõige Eesti tulevikulootuste toetamisele.

Seoses operaatori vahetumisega on tennisekeskusel alates veebruarist uued kontaktandmed, millel treeningaegu broneerida. Telefoni teel saab trenniaja kirja panna numbril +372 58 666 266.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 856 korda, sh täna 1)