Kuhu minna

NELJAPÄEV, 31. jaanuar

KINO
Divas kl 18 seiklusfilm “007 Skyfall”. Alla 12a ei soovitata. Pilet 4 eurot.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

Club Privilege’is paneme pidu. Sissepääs tasuta.

SPORT
Kuressaare spordikeskuse kergejõustikuhallis kl 16 TV 10 Olümpiastarti, maakonna II etapp.

REEDE, 1. veebruar

KINO
Divas kl 18 animafilm “Viis legendi”. “Viis legendi” on suurejooneline, maagiline seiklus, milles peategelasteks on Jõuluvana, Lihavõttejänes, Hambahaldjas, Une-Mati ja Pakasepoiss. Legendaar-sed tegelased lapsepõlvest, kelle erakordsed võimed on tänaseni saladuses hoitud. Kui üks eriti tugev kurikael otsustab maailma hirmu abil endale allutada, peavad viis legendi ühendama oma jõuvarud, et kaitsta kogu maailma laste lootusi, uskumusi ja kujutlusvõimet. Režissöör Hardi Volmer, tõlkija Mihkel Mõisnik, toimetaja ja dublaaži produtsent Tiina Andreas. Oma hääled andsid peategelastele Priit Strandberg, Anti Kobin, Saamuel Pilpak, Jaan Rekkor, Taavi Teplenkov ja Liisa Pulk. Pilet 4 eurot.

TEATER
Tornimäe rahvamajas kl 19 Tõstamaa näitetrupp esitleb: A. Liivese kahevaatuseline komöödia “Minu neli naljakat tütart”. Mängivad Õie Jaansoo, Moonika Adler, Carmen Maantoa, Külli Janson, Õnnela Lees, Eino Nõmme, Enn Martson. Lavastaja Külli Janson. Pilet 2 eurot.

ÜRITUS
Salme kultuurimajas kl 20 Mitme üllatusega pidu ehk Varbaröömu sünnipäevasimman. Tantsuks mängib Jargo. Avatud baar. Pääse 3 eurot. Info ja kohtade broneerimine 51 12 757, Maire.

Orissaare kultuurimajas kl 18 OG Musapäevad. Üles astuvad Exchanged, See on See, Kõik on olemas-Miks mitte. Külalisesinejad Ginger Fingeer, AS Moves, Plixid, Ogalik. Avatud OG Cafe. Pilet OG õpilasele 2 eurot, külalistele 3 eurot.

Saaremaa ühisgümnaasiumi aulas kl 19 kutsub SÜGi 96. lend oma kabaree-etendusele “C’est La Vie”. Pilet 3 eurot. Piletite eelmüük kooli sekretäri juures ja spordihoones.

TANTS
Divas Valged ööd. Pane selga valged riided ja tule valgeimale peole. Kõikidele valgesse riietunutele sissepääs öö läbi tasuta. DJ Peeter Kukk.

Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta.

Club Privilege’is Priva live: Põhja-Tallinn. Soojenduseks DJ Gen Vikat ja Siim Metsmaa.

Mönusas Villemis elav muusika. Tantsumuusikat teeb Antti Kopliste.

SPORT
Orissaare spordihoones kl 17 lumepalli mängud. Sisekergejõustiku võistlus lastele. Alad 30 m tõkkejooks, teivashüpe kaugusele, topispallivise põlvedel, noolevise. Võistlusi korraldab Orissaare Sport.

Kuressaare spordikeskuses kl 11.30 EVF 2013. a U-20 vanuseklassi noormeeste karikavõistlused võrkpallis.

TULEKUL

Merekultuuri selts kutsub kohtuma Toivo Ninnase ja Lembit Uustulndiga

Telefon öökapil helises nõudlikult ja tüütult. Jupp aega ei suutnud ma mõista, mis imelik helin see on. “Kuule, kuule, me…, meil on suur jama majas,” kuulsin toru tõstes oma asetäitja Rein Meindoki värisevat ja kogelevat häält. “”Estonia” on hukkunud, on inimohvreid.”

Nii algab Lembit Uustulndi kirjutatud raamat “Kapten Toivo Ninnase 9 lainet”.

Kapten-kirjanik Lembit Uustulnd ja Tallinki nõukogu esimees Toivo Ninnas esitlevad reede õhtul kell 18 nimetatud raamatut saarlastele Kuressaares täiskasvanute gümnaasiumi saalis. Saaremaa merekultuuri selts kutsub kõiki huvilisi Toivo Ninnase ja Lembit Uustulndiga kohtuma. Mõlemad meremehed vastavad meeleldi kokkutulnute küsimustele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 113 korda, sh täna 1)