Horoskoop

JÄÄR – Sa võid tunda rahulolematust. Kipud olema impulsiivne ning näitad välja oma suhtumist teatud inimestesse.
SÕNN – Sul on lahendada palju probleeme nii kodus kui tööl, kuid sa ei pruugi olla parimas vormis. Mõtle enne, kui midagi ütled!
KAKSIKUD – Oled täis energiat ja sul õnnestub täita üks tähtis ülesanne. Väldi peretülisid, see võib kaasa tuua tõsiseid tagajärgi.
VÄHK – Püüa täna mõista teiste inimeste probleeme, eriti kui nad küsivad sinult nõu. Oled kaastundlik ja oskad inimestele läheneda.
LÕVI – Võid tunda rahulolematust. Tunned, et sind ei hinnata piisavalt nii kodus kui kolleegide seas.
NEITSI – Täna kipud jääma ajahätta. Sa ei jõua kõiki oma ülesandeid õigeks ajaks lõpetada ja see tekitab sinus stressi.
KAALUD – Täna pööra rohkem tähelepanu sind ümbritsevatele kaaslastele. Tehke koos midagi toredat või võtke ette mõni huvitav reis või matk.
SKORPION – Sul on võimalus teha olulisi muudatusi oma armuelus. Sinu teele võib sattuda eriline inimene, kellesse sa armud esimesest silmapilgust. Ära kiirusta!
AMBUR – Täna kipud rohkem unistuste lainele. Ihkad midagi, aga mida, sellest ei suuda sa isegi aru saada.
KALJUKITS – Ehkki kõik ei pruugi nii minna nagu oled planeerinud, suudad säilitada optimismi ja rõõmsat meelt. Tutvud uute ja põnevate inimestega.
VEEVALAJA – Sa võid sattuda majanduslikesse raskustesse. Väldi liialdusi. Samuti peaksid vältima vaidlusi oma sõpradega. Keegi annab sulle tarka nõu.
KALAD – Sa võid sattuda tööl hätta, kui sa ei järgi oma ülemuse juhiseid. Kipud vaidlema ja oma põhimõtetes liialt kinni olema. Ole järeleandlikum!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 51 korda, sh täna 1)