Pöide vallavolikogu valis juhiks Vilmar Laagi

Pöide vallavolikogu valis juhiks Vilmar Laagi

UUED JA ENDISED: Pöide volikogu uus esimes Vilmar Laak (vasakul) on endine vallavanem, Andres Hanso aga volikogu kunagine esimees. Foto: Sander Ilvest

Pöide vallavolikogu valis eile õhtul seitsme poolthäälega oma juhiks senise aseesimehe Vilmar Laagi, aseesimeheks sai Raivo Reinart.

Veebruaris 63. sünnipäeva tähistav Vilmar Laak on endine Pöide vallavanem, kes praegu töötab ASis Eesti Teed Orissaare teepiirkonna teemeistrina. Laak kuulub alates 2006. aastast Keskerakonda.

Pöide volikogu uus aseesimees Raivo Reinart (56) töötab Orissaare gümnaasiumis võrguadminstraatorina.

Volikogu esimehe kohale seati üles ka Andres Hanso ja aseesimehe kohale Koit Kelderi kandidatuur, kes aga ennast taandasid.
Pärast kohalike omavalitsuste volikogude valimisi 2009. aasta oktoobris Pöide vallavolikogu juhiks tõusnud Koit Kelder (Reformierakond) pani eelmise aasta lõpul ameti maha, protestides sellega Pöide volikogu suutmatuse vastu asuda ühinemisläbirääkimistesse naaberomavalitsustega.

UUED JA ENDISED: Pöide volikogu uus esimes Vilmar Laak (vasakul) on endine vallavanem, Andres Hanso aga volikogu kunagine esimees.
Sander Ilvest

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 575 korda, sh täna 1)