Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna olema pahuksis ühiskonna ja oma ametlike kohustustega. Parema meelega läheksid lihtsalt eemale oma argipäevastest tegemistest.
SÕNN – Elu- ja töökoha vahetamine ei ole nüüd soovitatav. Muuta tuleks aga oma eluvaateid.
KAKSIKUD – Suudad täna olla peenetundeline ning arukas. Hea päev suhelda inimestega, kes vajavad tuge ja mõistmist. Aidates teisi saad uusi ja huvitavaid ideid.
VÄHK – Segadusterohke aeg, mil on raske oma tunnetes orienteeruda. Võimalikud on enesepetmine ja vanade orientiiride haihtumine.
LÕVI – Hea päev lubada endale meeldivaid kogemusi. Soodne aeg minna reisile ja otsida uusi huvitavaid suhteid.
NEITSI – Täna oled väga originaalne ja sul on palju uusi ideid. Kui sa aga ei saa endale väljundit, muutud plahvatusohtlikuks.
KAALUD – Täna valitsevad loomingulised ja emotsionaalsed mõjud. Kasuta oma potentsiaali ja ole aktiivne.
SKORPION – Jõuliste energiatega päev. Planeediseisud annavad sulle jõudu teha muudatusi ümbruskonnas.
AMBUR – Nüüd võid usaldada oma tundeid ning leida rakendust oma ettekujutustele. Püüa aga emotsionaalselt puutumatuks jääda ning pea selge hoida.
KALJUKITS – Oled täna häälestatud vaimsele lainele ja tunned trotsi oma materiaalsete kohustuste vastu. Väldi kokkupõrkeid kaaslastega ja ole sallivam.
VEEVALAJA – Pööra tähelepanu oma vanematele ja kodustele. Tehke midagi toredat koos, see ühendab teid ja annab teile perekondlikku energeetilist tuge.
KALAD – Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ning kontrolli alt väljuda. Kaldud unistama.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)