Kuhu minna

KOLMAPÄEV, 23. jaanuar

KINO
Divas kl 18 romantiline komöödia “Garantiiajaga mees”. Alla 12a ei soovitata. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Orissaare kultuurimajas kl 10–14 doonoripäev.

Valjala rahvamajas kl 19 neljas salongiõhtu “Oi, aegu ammuseid…” Valjala elav ajalugu. Mis toimus Valjalas 50–60 aastat tagasi? Mälestusi jagavad Johannes Kuusk ja Sonja Kask. Seekord on teemadeks sport ja raamatukogundus. Muusikalised vahepalad rahvamaja rahvapillikoorilt. Küünlavalgus ja teelaud. Pääse 2 eurot.

SPORT
Kuressaare Tervisepargi radadel liikudes tervemaks: Tund terviserajal. Kl 18–19 on suusasõbrad oodatud!

NELJAPÄEV, 24. jaanuar

KINO
Divas kl 18 “Garantiiajaga mees”. Pilet 4 eurot.

Kuressaare linnateatri Teatrikinos kl 15 ja kl 18 “Kabaree”. Režissöör Gerda Kordemets. Filmis jälgitakse, kuidas sünnib Saaremaa ühisgümnaasiumi pikaajalise traditsiooni – kabaree – järjekordne etendus. Pilet 2 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

NÄITUSE EELTEADE

Tartu kunstikool näituste ja seminariga Saaremaa kunstistuudios

Esmaspäeval, 28. jaanuaril kl 16.30 on Saaremaa kunstistuudio galeriis võimalus näha projekti “Digikunsti eelkool” raames teostatud digimaalide näitust. Koos näituse avamisega toimub projekti “Digikunsti eelkool” tegevusi ja tulemusi tutvustav lühiseminar. Projekt kestis aastatel 2011–2013. Selle käigus toimus ringitegevus neljal erineval teemal: digimaal, animatsioon, 3D modelleerimine ja stencyl.

Projekti tutvustavad Tartu kunstikooli direktor Kadi Kreis, projektijuht Jaanus Hiis ning projekti abiõpetajad, animatsiooni ja stencyli töötubade juhendajad Berta Vosman ja Vladimir Brovin. Lisaks eksponeeritakse Tartu kunstikooli õpilase Sander Rootsi 2007. aasta lõputöö.

Näitused jäävad avatuks 4. märtsini.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 39 korda, sh täna 1)