Tunnustus Luksusjahile (1)

Saaremaa jahi- ja kaatritootja AS Luksusjaht pälvis mainekal aasta mootorpaatide konkursil kõrge tunnustuse: 2010. aasta lõpul turule toodud ja ettevõtte üks suurimatest alustest, kaater Delta 54 IPS carbon, nimetati aasta kaatriks üle 45-jalaste sportlike lõbusõidukaatrite klassis.

EAS on ettevõtet toetanud nii kaatri väljatöötamisel kui eksportimisel Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. “Meil on hea meel, et EASi toetusel on üks Eesti ekspordi uhkuseid kaatritootja nii kõrge tunnustuseni jõudnud, mis kahtlemata avab uusi uksi eksporditurgudel,” kommenteeris EASi juhatuse liige Martin Hirvoja. “Luksusjaht on Saaremaal oluliseks tööandjaks ning nagu näha, siis paadiehitusoskused on seal jätkuvalt kõrgtasemel.”

“Meie kaatrite ehitus toetub eelkõige tänapäevastele kõrgtehnoloogiatele ja heatasemelisele käsitööle, mis on andnud omanäolise tulemuse. Suur roll on meie kaatrite disainil, see peab selgelt eristuma meie konkurentidest,” selgitas Luksusjahi juhatuse esimees Sven Lennart Alpstål. “Me ei saa loota edule, kui me ei tegele sihikindlalt ja järjepidevalt tootearendusega,” lisas Alpstål, kelle sõnul püüavad nad igal aastal turule tuua vähemalt 1-2 uut mudelit ning klienditeenindus ei lõpe kaugeltki ostu-müügitehinguga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 762 korda, sh täna 1)