Horoskoop (1)

JÄÄR – Oled täna vastuvõtlikum kui tavaliselt. Ära lase ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad.
SÕNN – Suurenenud on vajadus usalduse ja läheduse järele. Sinu meeleolu on veidi nukker ja kipud meelde tuletama vanu probleeme.
KAKSIKUD – Tänane päev toob sinu ellu elamusi, millest ammu puudust oled tundnud. Uued tuuled toovad sulle varasemast erinevaid meeleolusid.
VÄHK – Täna on hea päev ühiskondlikeks suheteks. Sulle laskub tavalisest suurem tähelepanu, kuid ka kohustused.
LÕVI – Sul on täna palju energiat, kuid kui puudub korralik tegevusplaan, võib sinu energia raisku minna. Püüa teha midagi füüsilist.
NEITSI – Sinu ideede ja arvamustega arvestatakse täna rohkem kui tavaliselt. Soodne aeg intellektuaalset laadi suhtluseks.
KAALUD – Täna on hea päev lõbutsemiseks ja sellisteks suheteks, kus ei pea minema eriti sügavaks ja isiklikuks.
SKORPION – Saavutad efektiivseid tulemusi eelkõige juhul, kui teed teistega koostööd. Väldi eneseupitamist ning arvesta ka teiste ideede ja plaanidega.
AMBUR – Planeediseisud muudavad sind täna äärmiselt tundlikuks. Solvud kergemini kui muidu ja lased end kriitikast häirida.
KALJUKITS – Hea aeg ette võtta need asjad, mida oled siiani edasi lükanud. Eriti just koduga seotud tegemised, näiteks poolikud remontimistööd või lihtsalt millegi parandamine.
VEEVALAJA – Kiire elutempo juures võivad unarusse jääda sinu isiklikud vajadused ja lähedaste inimestega suhtlemine. Võta aeg maha ja meenuta oma unistusi.
KALAD – Võid olla impulsiivne ja kasutada valimatult sõnu, mida sa ei peaks kasutama. Sellise käitumisega kutsud teistes esile hämmingut.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 114 korda, sh täna 1)