Kadi uued hääled on Alver Kivi, Mati Leis ja Pia Käesel (8)

Eile läks Kadi raadios üle hulga aja eetrisse esimene spordisaade, mida juhib kauaaegne spordiajakirjanik Alver Kivi. Aasta algusest on laupäeviti uue naishäälena eetris olnud Pia Käesel ning kuu keskpaigast alustab hommikuprogrammi juhina endine linnasekretär Mati Leis.

“Alver Kivi juhitud spordisaade pole Kadis mitte uus saade, vaid ära unustatud vana,” märkis raadio Kadi tegevjuht Gunnar Siiner, lisades, et saatel on lihtsalt vahepeal olnud 15aastane paus.

“Kui päris aus olla, siis sport oli enne esmaspäeva üks neid valdkondi, mida meie eetris peaaegu ei olnud, seega see tühimik on tänaseks täidetud,” märkis Siiner. Spordisaade on eetris igal esmaspäeval kell 12.30.

Mati Leis alustab Kadis hommikuprogrammi juhina 15. jaanuaril ja teda saab esialgu kuulata üle nädala teisipäevahommikuti.

“Matile on looduse poolt antud meeldiv hääletämber, mis kõlab raadios suurepäraselt. Lisaks annab ta meie hommikutele värvi juurde ja rikastab kindlasti ka sisulist poolt,” tähendas Gunnar Siiner.

Mati Leis ütles Saarte Häälele, et tema jaoks oli raadiosse tööle sattumine erinevate juhuste kokkulangemine. “Aga eks ta on selline huvitav ja põnev väljakutse minu jaoks. Vahva ju ennast proovile panna,” lausus Leis, kes enda sõnul pole sellist tööd varem teinud. “See tundub huvitava tööna, miks mitte proovida,” märkis ta.

Leis lisas muheledes, et kui ta raadiot kuulab, siis reeglina Kadi raadiot ning viimasel ajal rohkem just hommikuprogrammi, et aimu saada, kuidas need asjad seal käivad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 328 korda, sh täna 1)