Horoskoop

JÄÄR – Aeg on igati sobilik pikaleveninud tööde lõpetamiseks ja viimistlemiseks. Võimalik, et leiad üles mõne kadunud asja või kohtud vana tuttavaga.
SÕNN – Väldi juhuslikku ja kontrollimatut käitumist. Võimalik on kokkupuude isikutega, kes püüavad sind mõjutada komplimentidega ning hiljem oma huvides ära kasutavad.
KAKSIKUD – Oled täna edev ja liiga jutukas. Kipud ennast kiitma ning mõjud seetõttu ebaküpsena. Samas on hea aeg pidutsemiseks ja lõbutsemiseks.
VÄHK – Võimalik, et satud täna olukorda, kus oled sunnitud oma senised seisukohad ümber hindama või maailmavaadet muutma.
LÕVI – Liigne emotsionaalsus võib sind muuta teiste silmis mitteusaldusväärseks. Püüa ametlikus õhkkonnas ennast kontrollida.
NEITSI – Kaldud täna näitama ennast paremana kui tegelikult oled. Sellise käitumise tõttu mõjud pigem ebapädeva ja edevana ning sind ei võeta tõsiselt.
KAALUD – Kipud ootama elult rohkem kui tegelikkuses olla saab. Utoopilised ideed ja ebareaalsed plaanid võivad sulle pettumusi valmistada.
SKORPION – Täna võid tunda vajadust intiimse ja isikliku suhtluse järele. Püüad iga hinna eest luua head ja kodust atmosfääri.
AMBUR – Tänased mõjud viivad sind mälestuste maailma. Oled tavalisest sensitiivsem ja tundelisem ning solvud kergemini.
KALJUKITS – Otsid eksootikat, kuid peaksid kõige uue ja võõraga ettevaatlik olema. Hoidu liialdustest ja fanatismist.
VEEVALAJA – Täna on päev, mil võiksid aja maha võtta. Väike puhkus annab jõudu, et edaspidi tulemuslikumalt tegutseda.
KALAD – Hea aeg dieedi alustamiseks ja alternatiivse meditsiini viljelemiseks. Tänased planeediseisud soosivad uut elulaadi.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 93 korda, sh täna 1)