Horoskoop

JÄÄR – Täna peaksid oma psüühikale ja mõistusele puhkust andma. Väldi enese killustamist, tee ainult neid asju, mis on esmatähtsad ja hädavajalikud.
SÕNN – Kaldud täna liialdama kõigega, millega liialdada annab. Oled äärmiselt aktiivses meeleolus ja suhtlemisaldis.
KAKSIKUD – Tark oleks täna oma käitumist paremini kontrollida. Võid käituda üleolevalt ja upsakalt.
VÄHK – Kipud täna olema liiga tõsine ja asjalik. Leia üles oma huumorisoon ja kasuta seda ning ole spontaansem. Täna on hea päev üksinda nokitsemiseks.
LÕVI – Võimalikud kokkupõrked lähedaste sõpradega. Hoidu jäigast suhtumisest ja püüa oma vaadetes dünaamilisem olla. Võta aega lõõgastumiseks.
NEITSI – Täna võib juhtuda, et puutud kokku tehnikaga seotud probleemidega. Asjad, mis seni töötasid halvasti, lähevad nüüd päris katki. Otsi kvaliteeti!
KAALUD – Kaldud täna olema veidi egoistlik ja oma kaaslaste suhtes tähelepanematu. See põhjustab pingeid koostöös.
SKORPION – Oled täna väga terase mõtlemisega ja suudad asjade vahel hämmastavaid seoseid näha. Võid sattuda kriminaalsetesse segadustesse.
AMBUR – Kui oled tänaseks teinud konkreetse päevaplaani, siis ole valmis ka ootamatuteks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumiteks.
KALJUKITS – Võimalik, et tunned täna põletavat soovi vahelduse järele. Oled tüdinud igapäevarutiinist.
VEEVALAJA – Oled täna tähelepanelikum ja tundlikum kui tavaliselt. Väga võimalik, et suudad tajuda asju väga peenel tasandil.
KALAD – Oled täna veidi närviline ja tunned, et ei suuda paigal püsida. Sind vaevab tunne, nagu oleks sul midagi olulist tegemata.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 89 korda, sh täna 1)