Horoskoop

JÄÄR – Püüad jõuda iga probleemi tuumani. Tegutsed põhjalikult, jätmata midagi kahe silma vahele.
SÕNN – Tänane päev tuleb teguderohke ja kiire. Võimalikud uued suhted ja palju uut informatsiooni. Oled ka ise suhtlemisaldis ja keskmisest jutukam.
KAKSIKUD – Kaldud täna olema kangekaelne ja kaitsed oma vaateid suisa fanaatiliselt. Sinu käitumine ahvatleb teisi sind nimme provotseerima.
VÄHK – Tunned soovi olla sündmuste keskmes ja asjade kulgu ka omalt poolt mõjutada. Eeldad, et ka kaaslased sinu arvamustega arvestavad.
LÕVI – Soodne aeg uuteks põnevateks ettevõtmisteks ja eluviisi muutmiseks. Mõnest praegu alustatud ettevõtmisest võib saada sinu põhitegevus.
NEITSI – Oled täna vaidlushimuline ja igatsed kedagi väitluses seljatada. Võta rahulikumalt ja püüa mõnikord leppida ka kaotusega.
KAALUD – Ülemeelik päev. Pidutse koos sõpradega ja ole rõõmus, kuid väldi liigset domineerimist ja enese pealesurumist.
SKORPION – Hea aeg loobuda mõnest halvast harjumusest ja alustada tervislikuma eluviisiga. Pööra tähelepanu oma tervisele.
AMBUR – Võimalikud probleemid või takistused seoses liiklusega või liikumisega ühest paigast teise. Püüa olla tähelepanelik ja kontrolli oma plaanid üle.
KALJUKITS – Ootad oma kaaslastelt eelkõige mõistmist. Pead tähtsaks, et partner oleks sinuga samal lainel ja jagaks sinu maailmavaadet.
VEEVALAJA – Täna kerkivad esile mälestused minevikust. Oled veidi nostalgilises ja emotsionaalses meeleolus.
KALAD – Rahulik ja töine päev. Hea aeg alustada uute ettevõtmistega. Oled täna üpriski enesekindel.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)