Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna ühiskonna ja oma ametlike kohustustega pahuksisse minema. Parema meelega lükkaksid kõik oma argipäevased toimetused homse varna.
SÕNN – Elu- ja töökoha vahetamine ei ole praegu soovitatav. Muuta tuleks aga oma eluvaateid.
KAKSIKUD – Mõjud täna peenetundelise ja arukana. Hea päev suhtlemiseks inimestega, kes vajavad tuge ja mõistmist.
VÄHK – Segadusterohke aeg, mil on raske oma tunnetes orienteeruda. Võimalikud on enesepetmine, liigne fantaseerimine ja vanade orientiiride haihtumine.
LÕVI – Hea päev lubada endale meeldivaid kogemusi. Soodne aeg minna reisile ja otsida uusi huvitavaid suhteid. Oled täna uudishimulik ja teadmishimuline.
NEITSI – Elektriliste mõjudega päev. Parimal juhul oled väga originaalne ja sul on palju uusi ideid. Kui sa ei saa endale väljundit, muutud plahvatusohtlikuks.
KAALUD – Täna valitsevad loomingulised ja emotsionaalsed mõjud. Kasuta oma potentsiaali ja ole aktiivne. Hea aeg loominguliseks eneseväljenduseks.
SKORPION – Jõuliste energiatega päev. Planeediseisud annavad sulle jõudu teha muudatusi ja parandada seni tehtud vigu.
AMBUR – Nüüd võid usaldada oma tundeid ja leida rakendust oma fantaasiatele. Püüa samas pea selge hoida.
KALJUKITS – Oled täna häälestatud vaimsele lainele ja lausa vihkad materiaalseid kohustusi. Väldi kokkupõrkeid kaaslastega.
VEEVALAJA – Pööra tähelepanu oma vanematele ja kodustele. Tehke koos midagi toredat, see ühendab teid ning parandab suhteid ja sisekliimat.
KALAD – Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ja kontrolli alt väljuda. Kaldud unistama, võimalikud on mõningased viperused äriasjades.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)