Spaad on aastalõpul turiste täis

Nii sise- kui ka välisturiste jõulude ja aastavahetuse ajal võõrustavad Kuressaare spaad on aasta viimasteks päevadeks oma külalistele organiseerinud meelelahutusliku eriprogrammi.

Georg Otsa spaa (GOSPA), kus enamik kliente on pärit Eestist, nagu neile spaa turundus- ja müügijuhi Anneli Kikkase sõnul ikka omane, on aastavahetuseks välja müüdud ja seda juba novembri keskpaigast saadik. Lisaks siseturistidele on GOSPA-s pühade ajal väliskülalisi Lätist, Soomest ja Venemaalt. Aastavahetusel esineb seal ansambel Apelsin.

Grand Rose’i spaas on mõni üksik tuba veel saadaval. Roosispaa müügi- ja turundusjuht Mario Sau tõdes, et jõuluperiood müüdi peaaegu välja juba kuu aega tagasi ja nn jõulukliendid on nende majas soomlased. Aastavahetusel peatuvad Grand Rose’is peamiselt eestlased, venelased ja lätlased.

Ka Arensburgi tegevjuhi Terje Nepperi sõnul on nende majas aastavahetuseks mõni vaba tuba. Sel, nagu eelmiselgi aastal, on Arensburgi kliendid aastavahetusel eestlased, venelased, lätlased. Jõulude ajal on sinna oodata põhiliselt soomlasi ja lätlasi.

Kuressaare turismiinfokeskuse juhataja Karmen Paju kinnitas, et täiusliku jõuluootuse ja meeleoluka aastavahetuse tagamiseks on turismiettevõtted teinud tubli tööd. Saaremaa Spa Hotellid pakuvad aastavahetusel näiteks meeleolukat programmi koos rahvusvahelisel tasemel tsirkusega. Grand Rose’i spaa- ja saunakeskuses kohtuvad aastavahetuseööl idamaine eksootika, mänguline meelelahutus ja indiapärane menüü. Arensburgi spaa-hotelli aastavahetusõhtu on aga romantikahõnguline, hea muusika ja piduliku õhtusöögiga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 330 korda, sh täna 1)