Sander Laht naaseb FC Kuressaaresse

Paar hooaega Tallinna FC Floras ja FC Viljandis oma karjääris uut sammu teha üritanud 21-aastane Sander Laht on koduklubis tagasi, et jõuda FC Kuressaares taas vahepeal käestläinud mänguvormi.

“Florasse ma ei saa ja FC Viljandis ma palju ei mänginud, lisaks oli väike vigastus ka. Aga tunnen rõõmu, et naasen koduklubisse, kus saan ehk oma kunagise sära tagasi,” rääkis vasakpoolkaitsja.

Sander Lahe sõnul on üks tagasituleku põhjusi ka see, et ta näeb FC Kuressaarel potentsiaali. “Normaalsed mehed tulevad meeskonda, Pukk ja teised vennad, tasub jälle kodusaart esindada,” märkis Laht.

“Kui õnnestuks veel kaitseliini tugevdada ja meie ainukesele väravavahile kedagi kõrvale leida, siis ei tohiks probleeme olla. Ma ise loodan enesekindluse tagasi saada, võimalikult palju mängida ja siis vaatan, mis edasi saab.”

FC Kuressaare peatreeneri Sergei Zamogilnõi sõnul on see eeskätt oluline samm Sanderile endale. “Ta peab mõistma, et see on tema koduklubi ja selle edu nimel tuleb pingutada. See peab olema talle tähtis. Temast saab meie meeskonna üks liige, kellele kehtivad samad nõudmised ja kohustused, mis kõigile teistele,” rääkis peatreener.

Sander Laht tegutses mulkide sinises särgis ka kollastes särkides saarlaste vastu.

“Kure vastu oli natuke lihtsam, sest mitu aastat ju koos mängitud, tundsin mehi ja nende tegutsemist,” rääkis poolkaitsja.

Sander Laht tegi debüüdi FC Kuressaare esindusmeeskonnas esiliigas 10. augustil 2008. aastal Tallinna FC Levadia duubli vastu ja kokku on tema saldos FC Kuressaare eest mängitud 60 liigamängu ja 8 väravat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 287 korda, sh täna 1)