Saarte nõuandekeskus tunnistati Eesti parimaks

Maaelu edendamise sihtasutus (MES) valis Eesti parimaks põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistuseks 2012. aastal Saarte nõuandekeskuse.

Eesti põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistuse arendusprojektide koordinaator Katri Kuusk ütles, et Saarte nõuandekeskus on koostöövalmis ja aktiivne. Kuigi Saarte nõuandekeskus asub teistest keskustest eemal, võtavad saarlased alati osa mandril toimuvatest infopäevadest ja koolitustest ning ütlevad oma sõna sekka. “Nende plussid on kaasaegne koduleht ning nõuandeteenistuse tööks sobivate ruumide ja tehnika olemasolu, mis võimaldab kohalikele tootjatele rohkelt infopäevi korraldada ja nõustamisteenust pakkuda,” rääkis Kuusk.

Saarte nõuandekeskus tegeleb vajadusel peale Saaremaa ka teiste lähedal asuvate piirkondadega. “Neil on palju püsikliente, kes on harjunud head nõu saama. Saar-te nõuandekeskuse konsulendid teevad oma tööd südamega,” möönis Kuusk.

Saarte nõuandekeskuse juhatuse liige Kati Näälik ütles, et saarlased hindavad saadud tunnustust väga kõrgelt. “On suur asi tulla 15 nõuandekeskuse hulgas parimaks,” sõnas Näälik, kelle sõnul teevad Saaremaa konsulendid head tööd ning tootjad tunnustavad seda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 272 korda, sh täna 1)