Horoskoop

JÄÄR – Püüa säilitada oma kaaslastega harmoonilisi suhteid ja ära ussita. Ole võimalikult avatud.
SÕNN – Oled täna rahulikus ja järelemõtlikus meeleolus. Hea päev teha midagi oma tuleviku heaks. Soodne aeg finantstehinguteks.
KAKSIKUD – Informatsioonirohke päev, mis sobib organisatoorseks tööks. Ole valmis vastu võtma tähtsaid otsuseid ja kuulama oma kaaslaste ideid.
VÄHK – Võib tekkida vajadus kodukoldest mõneks ajaks eemalduda, kuid ära mõtlegi elukohta päriselt muuta.
LÕVI – Mõjud täna reserveeritumana kui tavaliselt ning seetõttu on inimestel sinuga raskem suhelda. Hea päev vaimsete asjadega tegelemiseks.
NEITSI – Täna võib sul tekkida ummikseise, võib olla kummalisi kohtumisi võõraste inimestega ja mõttetuid reise. Püüa neid ebamugavusi huumoriga võtta.
KAALUD – Oled täna eriti läbinägelik ja võid häirida sellega nii mõndagi oma kaaslast. Võimalik, et puutud kokku kellegagi, kes proovib sind endale allutada.
SKORPION – Oled täna veidi egoistlikum kui tavaliselt, mistõttu inimesed, kes on seni arvanud, et saavad sind käsutada, on nüüd sunnitud sinuga arvestama.
AMBUR – Ole valmis ettearvamatuteks sündmusteks ja võimalikuks kiireks ümberorienteerumiseks. Püüa luua oma süsteem.
KALJUKITS – Igatsed täna mugavusi ja heaolu. Suhtlemisel jääd pigem kuulajaks pooleks ja kipud üldse laisk olema.
VEEVALAJA – Tänased planeediseisud mõjutavad sind emotsionaalselt. Oled täna kergesti mõjutatav ja peaksid seetõttu hoolikalt valima, kellega suhtled.
KALAD – Võimalik, et üritad täna teisi mõjutada, samal ajal eirates oma probleeme. Käitu arukalt ja tasakaalukalt, väldi pealetükkivaks muutumist.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 95 korda, sh täna 1)