Pool Kuressaaret oli 15 minutit elektrita (12)

Pool Kuressaaret oli 15 minutit elektrita

EI SAA MAKSTA: Loomulikult ei saanud elektrita jäänud Rae poes ostude eest tasuda ja kliendid pidid sabas voolu tagasitulemist ootama. Foto: Sander Ilvest

Eile pärastlõunal jäi pool Kuressaaret ja osa Saaremaast elektrita ning voolukatkestuse täpseid põhjuseid selgitati välja veel eile õhtul.

“Ma ei ole kunagi enam viisakas,” viskas nalja noormees, kes Rae poodi süüa ostma minnes inimesed kassajärjekorras endast ette lubas, kuid ise kauba eest tasuda enam ei jõudnudki, sest ühtäkki oli terve poesaal pime ja kassad ei töötanud.

Õnneks ei jäänud kliendid siiski kauplusse luku taha, sest tavaliselt ise avanevaid uksi oli võimalik ka inimjõul lahti teha.

Elektrilevi OÜ kommunikatsioonispetsialist Kaarel Kutti ütles, et kell 15.21 lülitus välja Saaremaa Sikassaare piirkonna alajaama üks sektsioon, mille tagajärjel jäid elektrita pool Kuressaare linnast ning Nasva, Läätsa ja Mõntu piirkond.

Elektrivarustus taastati kõigile tarbijatele kell 15.35 ümberlülitamiste teel. Rikke täpsed põhjused olid eile veel väljaselgitamisel.

“Elektrilevi vabandab elektrikatkestusest tekkinud ebamugavuste pärast,” ütles Kutti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 054 korda, sh täna 1)