Laevaliikluses tuleb pühadegraafik

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium kooskõlastas eelmiste aastate pühadeaegseid täitumusi ning selle aasta reisijatemahu kasvu tendentse analüüsides tänavusteks pühadeks Kuivastu–Virtsu ja Rohuküla–Heltermaa liinile hulga lisareise.

Väinamere Liinide andmeil on lisareisid Virtsu ja Kuivastu vahelisel liinil kavandatud ajavahemikku reedest, 21. detsembrist kuni teisipäeva, 1. jaanuarini ning graafikusse lisanduvad reisid nn tippaegadel.

21. detsembriks on seejuures kavandatud nii Kuivastust kui ka Virtsust 8 lisareisi, 23. detsembriks on kavas Kuivastust neli ja Virtsust kolm lisareisi, jõululaupäevaks nii Kuivastust kui ka Virtsust kolm lisareisi, 25. detsembriks Kuivastust ja Virtsust kolm lisareisi, 26. detsembriks mõlemal suunal kuus lisareisi.

Lisareisid on kavas ka 28. detsembril: Kuivastust kolm ja Virtsust neli lisareisi, 30. ja 31. detsembril on mõlemal suunal plaanitud kolm lisareisi ning 1. jaanuaril nii Kuivastust kui ka Virtsust kuus lisareisi.

Rohuküla ja Heltermaa liinil on lisareisid kavandatud kolmel päeval: 21. ja 23. detsembril ning 1. jaanuaril. Kõnealustel päevadel on kummastki sadamast plaanitud kuus lisareisi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 287 korda, sh täna 1)