Heategevuslik advendikohvik Ilmaring koos Jaan Tättega ja naiskooriga Nelli (1)

Mitmed aastad on Kihelkonna kooli hoolekogu korraldanud heategevuslikku advendikohvikut. Koos advendikohvikuga oleme süüdanud tuled aleviku jõulupuul, kuulanud kaunist muusikat ja pidanud maha ka ühe korraliku tordioksjoni.

Tänavune advendikohvik on planeeritud pühapäevale, 9. detsembrile. Kell 11 toimub kirikus 2. advendi kontsert-jumalateenistus, kuhu on oodatud muusikat jagama naiskoor Nelli Turbast. Koori tulekut on korraldanud üks koorilauljatest Tiiu Lootus (neiupõlvenimega Teär), kes on Kihelkonnal sirgunud ja üles kasvanud.

Pärast jumalateenistust on kõik kell 13 palutud Kihelkonna rahvamajja, et süüdata jõulutuled ning anda sõna ja laulujärg meie kuulsale ilmarändurile Jaan Tättele.

Tegemist on heategevusliku ettevõtmisega, mille eesmärk on tänavu koguda raha koolilaste kevadiseks reisiks Ida-Virumaale.

Eriti tänulikud oleme neile, kes valmistavad kodus soolase või magusa tordi, mille teemaks “Ilmaring”. Tordid võib juba varem rahvamajja tuua ning need pannakse saali vaatamiseks ja hindamiseks välja. Võidutort läheb kontserdi järel oksjonile.

Kes oma küpsetistega võistlusel osaleda ei soovi, võib suupisteid ka lihtsalt kohvikusse tuua ja nende müügist saadud raha läheb samuti laste ekskursiooni toetamiseks.

Rahvamajas saame kuulata veel naiskoori Nelli laulu ja veeta koos perega mõnusa advendiaegse pealelõuna.

Tere tulemast kõigile!

Kihelkonna kooli hoolekogu nimel
Rene Reinsoo

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 522 korda, sh täna 1)