Kuhu minna

KOLMAPÄEV, 5. detsember

KINO
Divas kl 18 põnevik “Sööst”. Pilet 4 €.

TEATER
Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 Komöödiateatri etendus “Kala neljale”. Osades: Helgi Sallo, Elle Kull, Endrik Kerge, Anne Paluver või Diana Klas. Lavastaja Endrik Kerge, kunstnik Riina Vanhanen, tõlkija Hannes Villemson, muusika Sven Kullerkupp.
Piletid müügil Kuressaare kultuurikeskuses: täispilet 12 €, sooduspilet (õpilane, üliõpilane, pensionär) 10 €.

KONTSERT
Kuressaare muusikakoolis kl 14.30 kontsert “Lastelt lastele”.

SPORT
Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi hoovimajas (Garnisoni 16) kl 18.30 maakonna meistrivõistlused välkmales, 2. osavõistlus. Osavõtt vaba. Info tel 56 682 436.

Kuressaare spordikeskuses kl 19.15 maakonna seenioride korvpalli meistrivõistlused. SO3K ja JK Sarma.

NELJAPÄEV, 6. november

KINO
Divas kl 18 põnevusfilm “Sööst”. Pilet 4 €.

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 18 Kuressaare muusikakooli õpilaste kontsert “Jõulude ootel”. Esinevad orkestrid, ansamblid, oreliõpilased jt.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 11 H. C. Andersen/A. Mägi “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”. Pilet 4 eurot. Kuressaare linnateater.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.

ÜLESKUTSE
Tule salsat tantsima!

Salsa on üks rütmikamaid ja energilisemaid ladina-ameerika tantse. Latino kultuur ja muusika on tugevalt kanda kinnitanud kogu maailmas, kogudes järjest enam populaarsust. Nii töötavad ka Eestis mitmed salsaklubid ja Tallinnas on salsa tantsukool.

Tants aitab sul lõõgastuda, vähendab stressi, lisab enesekindlust, hoiab vormis. Salsaoskus on nii mõnegi mehepoja täbarast olukorrast välja aidanud. See oskus on ka väärt varandus reisile kaasavõtmiseks, välismaal töötades või õppides.

Nüüd on ka Kuressaares võimalus salsat õppida. Õpetaja on endine laste võistlustantsuklubi Flamingo tantsija Mari-Liis Bockhard (Sink), kes töötab tantsuõpetajana Saksamaal ja Ungaris.

Treeningud toimuvad Kuressaare kultuurikeskuses esmaspäeval, 17. detsembril ja neljapäeval, 20. detsembril kl 20.
Üks treening kestab 90 min. Kokku toimub kaks treeningut, mille hind on kokku 12 eurot inimese kohta.
Eelnev registreerimine kestab 10. detsembrini meiliaadressil eena.mark@kuressaare.ee, tel 52 80 581 või 45 20 705; karlihiljakitt@hot.ee, tel 52 31 626 või 45 56 132.

Argentina tango kursusega jätkame laupäeval, 15. detsembril kl 15 Marientali tee 27 Revalia saalis. Seal toimub sama päeva õhtul ka teine treening. Jätkame pühapäeval, 16. detsembril Kuressaare kultuurikeskuses.

Hilja ja Kaarel Kitt
Kuressaare kultuurikeskus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 398 korda, sh täna 1)