Sõmera tulekahju lükkab kolimist natuke edasi

Sõmera hooldekodu remondis olevas elamus kolmapäeval puhkenud tulekahju võib kolimist natuke edasi lükata, kuid suuri probleeme see elanikele ei tekita.

“No eks ta natuke ikka mõjutab,” tõdes eile AS-i Hoolekandeteenused infojuht Kadri Lehenurm, selgitades, et remondis olevate majade inimesed on ju asendusmajas, kus on selle võrra jälle rohkem inimesi. Lehenurm lisas, et kui muidu oleks saanud juba aasta alguses tagasi kolida, siis hetkel ei oska ta veel öelda, millal elanikud remonditud majja naasta võivad. Sisetööd olid enne tuleõnnetust veel tegemata, kuid maja välisremondiga hakkas ehitusfirma juba lõpule jõudma.

“Enne ei saa ka midagi tegema hakata, kui kõik menetlustoimingud on läbi viidud,” ütles Lehenurm, kes eile veel ei teadnud, mis õnnetuse põhjustas. Õnneks oli tema sõnul kõik kindlustatud.

Päästjad said 28. novembril kell 3.40 teate, et Kärla vallas Sõmera külas põleb kahekorruseline kivist hoone. Kui päästjad kohale jõudsid, olid leegid hoone akendest väljas, päästjad alustasid suitsusukeldumise ja kustutustöödega. Tuli sai esialgsel hinnangul alguse esimese korruse tubadest, hoones tehti remonti ning inimesed kannatada ei saanud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 374 korda, sh täna 1)