Saarepiiga konkurss: mida arvavad klassijuhatajad?

Saarepiiga konkurss

ÕPETAJA ÕIGUS: Klassijuhataja Diana Õun on saanud õiguse kanda Karmel Pea õlalinti. Foto: Alar Truu

17. novembril toimus Diva ööklubis Saarepiiga 2012 finaalsõu, kus osales kümme kaunist noort saare neiut, kes ihaldasid auväärset Saarepiiga tiitlit. Suure pingutuse tulemusena võitis selle tiitli Kertu Kesküll.

Nüüdseks on kõik neiud oma igapäevaste tegemiste juures tagasi, kuid siiski on veel kaks inimest, kelle arvamus üritusest on väga oluline – need on Reet Lulla ja Diana Õun. Esimene neist on teise kaunitari ja pressimissi Grete Kesküla klassijuhataja ning teine esimese kaunitari Karmel Pea klassijuhataja.

“Üritus oli hästi korraldatud, glamuurne ning tüdrukud olid hästi ette valmistatud,” ütles Diana Õun.

Lullale ja Õunale meeldisid kõige rohkem erinevate rahvaste tantsud, kusjuures Reet Lulla lisas, et tema absoluutne lemmik oli kõhutants. Samas mõjusid tüdrukud vingelt ka stjuardessidena, sest “nagu mundris mehed, on ka mundris naised kihvtid”.

Neidude klassijuhatajad olid oma õpilaste üle väga uhked ja eriti tegi neile heameelt see, et mõlemad tüdrukud olid Saaremaa ühisgümnaasiumi õpilased.

“SÜG-i neiud ruulivad,” märkis Reet Lulla ka oma Facebooki lehel.

Muidugi ei saanud küsimata jätta ka seda, kuidas suhtuvad klassijuhatajad niinimetatud pesuvooru, mis alati suurt poleemikat on tekitanud.

“Pesuvoor oli diskreetne ja hea maitse piirides,” arvas Reet Lulla, kes oma kinnitusel ei näinud seal küll midagi ebasündsat, samamoodi arvas ka Diana Õun.

Üldkokkuvõttes võib sõu lugeda hästi õnnestunuks ning suur kiitus korraldajatele, kellel õnnestus teha üritus meeldejäävaks nii Saarepiiga kandidaatidele kui ka publikule.

Ootame huviga uusi seiku tänavuse Saarepiiga tegevusest ning kuigi on juba antud vihje tema järgmisele suurele ettevõtmisele, siis ei saa me seda hetkel üllatusmomendi säilitamiseks veel avaldada.

Krista Vaabel

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 775 korda, sh täna 1)