Horoskoop

JÄÄR – Oled täna vastuvõtlikum ja tundlikum kui tavaliselt. Päev pole sobilik aktiivseks suhtlemiseks ja tähtsate otsuste vastuvõtmiseks. Parem puhka!
SÕNN –  Otsid suhetes absoluutset siirust ja otsekohesust. Tähtsustad ka loomingulisust ja originaalsust.
KAKSIKUD – Täna võib sinu alateadvus sulle kaela määrida midagi sellist, mida sa tegelikult ei vaja.
VÄHK – Võid tunnetada eneses vastuolu. Osaliselt soovid end lõdvaks lasta ja pidutseda, teisalt oled enese vastu range ja kohusetundlik.
LÕVI – Sind ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk, milleks on mõista oma potentsiaali. Sind haarab kirg võidelda ja sa naudid ootamatuid seiklusi.
NEITSI – Võimalik, et kipud täna kummaliselt käituma ja oma kaaslasi tahtmatult ära kasutama. Püüa olla taktitundelisem.
KAALUD – Keeruliste planeedimõjudega päev. See annab sulle loovust, kuid argielu tasandil võivad probleemid tekkida. Ürita siiski rahu säilitada.
SKORPION – Säilitamaks harmoonilisi ametialaseid ja abielusuhteid, püüa püsida tagaplaanil. Lase ka teistel särada.
AMBUR – Tunned täna tugevat tõmmet kõige algupärase ja ürgse poole. Hea päev uurida ajalugu, filosoofiat ja maailma saladusi.
KALJUKITS – Kipud tegelema mitme asjaga korraga ja seetõttu on oht, et teed kõike vaid pealiskaudselt. Püüa keskenduda kõige tähtsamale.
VEEVALAJA – Tunned soovi saada lisainfot. Üritad piiluda kulisside taha ja aru saada, miks kõik on just nii, nagu on. Hea aeg uuri-mistööks.
KALAD – Hea päev teha kokkuvõtteid seni tehtust. Vaatad tagasi minevikku ja püüad mõista, kuhu sa tänaseks jõudnud oled.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)