Krimi (4)

Saarlanna sattus Pärnus avariisse

Kuressaare haigla kiirabitöötaja sattus möödunud nädalal Pärnus avariisse, kui raskeveok kiirabile sisse põrutas.
21. novembril kella 12 ajal toimus liiklusõnnetus Pärnus Papiniidu ja Liivi tänava ristmikul, kus operatiivsõitu tegev kiirabisõiduk Volkswagen Craf-ter, mida juhtis 34-aastane Kaido, sõitis ristmikule ja põrkas kokku veoautoga Renault, mida juhtis 33-aastane Lukaš. Avarii tagajärjel külili paiskunud kiirabisõidukist toimetati Pärnu haiglasse sõiduki juht ja kaasreisijad 32-aastane Kairi ning 53-aastane Maire (kõik kiirabi töötajad, viimane neist töötab nii Pärnus kui Kuressaares).

Politsei-ja piirivalveameti pressiesindaja Hedy Tammelehe sõnul oli veok liikumas Tallinna poolt sillalt Liivi tee suunas. Kiirabi sõitis ristmikule linna poolt. “Kõikide asjaolude selgitamiseks on alustatud väärteomenetlust,” lisas Tammeleht.

Töökojast varastati tööriistu

Ööl vastu esmaspäeva varastati Kuressaares Pikal tänaval asuvast töökojast tööriistu ning paar pudelit alkoholi. Omanikule tekitati 555 euro suurune kahju.

“Alustatud on kriminaalmenetlust vargust käsitleva paragrahvi alusel,” kinnitas politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Hedy Tammeleht.

Saarte Hääle allika andmetel oli tegemist üsna asjatundmatu vargaga, kes haaras esimesed kättejuhtuvad ja võrreldes ülejäänud kraamiga odavamad tööriistad, ladus need kasti ja kadus. Kallimad ja väärtuslikumad masinad jäeti õnneks puutumata. Kuna riiulilt haarati kaasa ka kaks seal pikalt tolmu kogunud alkoholipudelit, arvati, et keegi käis lihtsalt kiiruga vargil, et varastatud kraami eest õlleraha saada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 952 korda, sh täna 1)