Kuhu minna

LAUPÄEV, 24. november

KINO
Diva suletud.

KONTSERT
Kuressaares Arensburgi hotellis kl 19 Musica de Guitarras talvine kontserttuur Eestis. Esinevad La Crema ehk Jesus Montero Kuubalt ning Yunta Brava ehk kitarrivirtuoos Jorge Martino Argentiinast ja kitarrist-saksofonist Maria Rodriguez Rey Hispaaniast. Nemad viivad põhjamaise publiku mahedate boolerohelide ja kirglike kitarrirütmide maailma.
Pilet 15 €, sooduspilet 13 €, müügil Piletilevis. Kohtade broneerimine tel 45 24 707 või restoran@arensburg.ee.

ÜRITUS
Valjala rahvamajas kl 10 kadripäeva kirbuturg. Võimalus maha kaubelda oma vanad ja ehk ka päris uued asjad. Samuti riided ja jalanõud, mis on jäänud kappi paremaid aegu ootama. Teha saab ka vahetuskaupa – mina sulle, sina mulle. Oma kaupa pakuvad taaskasutuspoed. Hindade ülempiir 4 eurot. Meelelahutuseks moeteemalised kollektsioonid “Vanast uus”. Mängitakse ka muutumismängu. Töötab kohvik.
Info tel 45 49 599, mob 52 09 096 või vallamaja tel 45 49 522.

Muhus Koguva külas Vanatoal kl 20 räägib oma ilmareisi muljeid Marko Matvere. Muusikat teevad Muhu pillimehed Meelis Mereäär ja Peeter Dudnik.

Sadhu kohvikus Lossi tn 5 kl 20 olete oodatud kolmandale sünnipäevapeole. Nauditakse head sööki ja jooki ning meenutatakse “vanu” aegu. Sünnipäevakülalistele tasuta pilet Diva ööklubisse!

TANTS
Divas Grand Rose’i spordilaager vs. Saaremaa motoklubi. DJ Lillimägi ja Kallaste.

Kodulinna lokaalis disko.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

Club Privilege’is Hirmo Faktor. DJ Kristjan Hirmo ja DJ Erlend Aav.

Mönusas Villemis kl 21 ansambel Vanaviisi.

SPORT
Saaremaa ühisgümnaasiumis kl 9.30 maakonna kuni 18-aastaste noorte meistrivõistlused males. Info Juuno Jalakas, tel 56 682 436.

PÜHAPÄEV, 25. november

KINO
Divas kl 18 komöödia “Lootus tärkab”. Pilet 4 €.

Leisi keskkooli saalis kl 18 “Õuduste öö”. Pilet 1 €.

TEATER
Sandla kultuurimajas kl 14 ja Vaivere seltsimajas kl 18 “Pildikesi kolhoosielust” Orissaare k/m näiteringi esituses. Lavastaja Ellen Teemus. Pilet 5 eurot, õpilastele ja pensionäridele 3 eurot.

ÜRITUS
Tornimäe rahvamajas Pöide, Orissaare ja Valjala valla terviseprojekti “Liikumine toob tervise” üritus “Süda kui organismi mootor”. Kl 10 tervisekontrolli testid: kehaindeksi määramine, kolesterooli ja veresuhkru määramine. NB! Kes soovivad kolesterooli ja veresuhkrut määrata, peavad arvestama, et hommikul ei tohi süüa.

Kl 11 loengud: “Mida võiksime teada südamehaigustest?”, lektor südamearst Tiina Uuetoa, Ida-Tallinna keskhaigla sisekliiniku südamekeskuse juhataja; “Südame rütmihäirete kaasaegse ravi võimalused”, lektor kardioloog-elektrofüsioloog Hasso Uuetoa (Rootsi Sahlgrenska ülikooli haigla, Ida-Tallinna keskhaigla); “Meie toit ja eluviis südamehaiguste ennetajatena”, lektor Maire Kasemaa.

Bussiringi ajagraafik: kl 9 Sakla, kl 9.15 Valjala, kl 9.25 Tagavere, kl 9.30 Saikla, kl 9.35 Orissaare, kl 9.40 Pöide, kl 9.45 Tornimäe, kl 9.50 Kõrkvere, kl 9.55 Tornimäe.

Osalema oodatakse tööealisi inimesi vanuses 16–64. Projekti rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

ESMASPÄEV, 26. november

KINO
Divas kl 18 komöödia “Lootus tärkab”. Pilet 4 €.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 173 korda, sh täna 1)