Kolmandik sokkidest on valmis (4)

Ajateenijatele jõulukingituseks mõeldud sokke on kogumispunktidesse toodud 43 paari ehk umbes kolmandik vajaminevast kogusest. Kõik kogumispunktid ootavad sokke veel terve järgmise nädala.

Eilseks oli Saarte Hääle toimetuses käinud 27 annetajat ja sokipaare oli kogunenud 36. Mõned nobenäpud on tublidele sõdurpoistele toonud lausa kaks või kolm paari sokke.

Kaitseliidu Saaremaa maleva staabis on kaks sokipaari, Tornimäel üks, Lauritsa varjupaigas üks ja Orissaare raamatukokku on toimetatud kolm paari villaseid sokke. Mitmest kogumispunktist kinnitati, et paljudel on veel sokipaar lõpetamisel ja tuuakse järgmisel nädalal ära.

Selleks, et sokid jõuaksid jõuludeks poisteni, palume need kogumispunktidesse tuua 1. detsembriks.

Sokikogumispunktid on avatud Kuressaares Saarte Hääle toimetuses, Kaitseliidu staabis Väljaku tn 5, laste ja naiste varjupaigas Laurits (Kauba tn 5), Pihtla vallamajas, Orissaare raamatukogus (Kuivastu mnt 37) ja Tornimäe põhikoolis.

Kes ise kududa ei jõua, kuid tahab aidata näiteks lõngaga, siis on ka see teretulnud abi ning infot saab e-posti aadressil piret.paomees@naiskodukaitse.ee ja telefonil 71 79 469.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 497 korda, sh täna 1)