Horoskoop

JÄÄR – Täna alustatud ettevõtmised viid edukalt lõpule. Hea aeg uusi tutvusi luua ja vanade sõpradega pidutseda.
SÕNN – Soodne aeg liikumiseks ametiredelil ja suhtlemiseks võimukandjatega. Mõjud tavalisest korrektsemana ja täidad laitmatult oma töökohustusi.
KAKSIKUD – Peaksid rohkem enesesse süvenema, et leida emotsionaalse ja vaimse jõu allikaid. Võimalikud probleemid tervisega.
VÄHK – Oled aktiivne tegudeinimene. Võimalik, et saad täna kiituse ja tänu osaliseks. Kuid hoidu liiga uhkeks muutumast.
LÕVI – Võimalik, et tunned täna füüsilist ja moraalset väsimust. Ebasoodne aeg läbirääkimisteks, kuna võid midagi olulist kahe silma vahele jätta. Puhka!
NEITSI – Tõsiste meeleoludega päev. Salapärased juhtumid ja ekstreemsed olukorrad võivad põhjustada psühholoogilise kriisi.
KAALUD – Igati soodne päev. Võib tekkida palju valikuvõimalusi ning uusi ja ootamatuid ideid. Hea päev aktiivseks suhtlemiseks ja eneseteostuseks.
SKORPION – Mõjud täna mõistatusliku ja salapärasena. Võid jätta oma kaaslastele tõeliselt meeldejääva mulje.
AMBUR – Oled aktiivne ja töökas. Hea päev nii pooleliolevate tööde lõpetamiseks kui ka uute ettevõtmistega alustamiseks.
KALJUKITS – Sinu enesekindlus kasvab ja võimalik, et saavutad avalikkuse tunnustuse. Püüa mitte muutuda egoistlikuks eneseimetlejaks.
VEEVALAJA – Oled energiline ja entusiastlik. Armuasjades on sul täna rohkem õnne ja võimalusi. Igati rõõmus päev. Vaata ainult ette, et sa end üle ei hinda.
KALAD – Täna on loominguliste mõjutustega päev, mil suudad probleemidest kergesti jagu saada ja oma suhteid parandada.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)