Kuressaare pereema hoiatab lapseröövi kavandanu eest (17)

Kuressaares Aia tänaval elava kolme tütrega pere ema hoiatab oma Facebooki kontol kaaslinlasi vaimselt haige mehe eest, kes aastaid tagasi sattus politsei huviorbiiti lapseröövi kavandamise tõttu.

Saarte Hääl kirjutas süüdimatuks tunnistatud Indrekust hoiatava loo eelmise aasta sügisel, kui mitmed lapsevanemad oli avaldanud kartust, et sundravilt pääsenud mees võib kuriteo toime panna. Oli ta ju aastaid tagasi Tallinnas üksikasjalikult ette valmistanud koolitüdruku röövimist. Mullu sügisel nähti meest tihti liikumas koolide ümbruses.

Kolmapäeval istus Indrek Aia tänava ühe kortermaja kolmanda korruse ukse taga trepil ja ühe korteri peremees tundis ta varem kuuldud kirjelduse järgi ära. “Puhkan!” oli kokutav mees kostnud vastuseks pärimisele, mida ta võõras trepikojas teeb.

Kolme tütre ema ütles eile Saarte Häälele, et teatas kahtlasest mehest ka politseile. Sealt öeldi, et nemad enne midagi ette võtta ei saa, kui mees pole mõnda pahategu toime pannud.

“Hoiatage oma lapsi ja kõik mittelapsevanemad olge valvsad ja märgake, mida lapsed tänaval teevad, kellega suhtlevad jne,” kirjutas naine eile oma Facebooki kontol ja tõi ära ka mehe kirjelduse: u 170–175 cm pikk, kõhna kehaehitusega, hoolitsetud välimusega. Juuksed tumedad, pealaelt tugevalt kiilanev. Kannab tumedaid sarvraamidega prille, seljas oli tal tumeda kapuutsiga jope, selja tagant erkpunane, õlgadelt valge.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 203 korda, sh täna 1)