Kuhu minna

REEDE, 23. november

KINO
Divas kl 18 komöödia “Lootus tärkab”. Pilet 4 €.

Tornimäe rahvamajas kl 19 lastele “Jääaeg 4”. Pilet 1.60.

ÜRITUS
Sakla seltsimajas kl 19 valla saskuturniiri II etapp.

TANTS
Kihelkonna rahvamajas kutsuvad Kihelkonna rahvamaja isetegevuslased kl 22 tantsulkale. Tantsumuusikat teeb ansambel Vanker. Pilet 3 eurot. Töötab baar.

Divas Casino Grand Prix Poker Night. DJ Peeter Kukk ja Kallaste.

Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta.

Mönusas Villemis kl 21 ansambel Kontrast.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Kaabeltau–Saaremaa saalijalgpalli liiga 2012/2013: Leisi JK vs. Torgu.

LAUPÄEV, 24. november

KINO
Diva suletud.

KONTSERT
Kuressaares Arensburgi hotellis kl 19 Musica de Guitarras talvine kontserttuur Eestis. Esinevad La Crema ehk Jesus Montero Kuubalt ning Yunta Brava ehk kitarrivirtuoos Jorge Martino Argentiinast ja kitarrist-saksofonist Maria Rodriguez Rey Hispaaniast. Nemad viivad põhjamaise publiku mahedate boolerohelide ja kirglikke kitarrirütmide maailma.

La Crema ehk Jesus Montero on armastatud kuuba muusik, kelle tähelend sai alguse arvukatest konkursivõitudest kodumaal, sest saati on ta esinenud kõikjal Ameerikas ja Lõuna-Euroopas. Jesus Montero mitmekülgsesse repertuaari kuuluvad nii salsa, boolero kui ka guaratša elavad rütmid.

Yunta Brava ehk YU ühendab argentiina kitarrivirtuoosi Jorge Martinot ja hispaania kitarrist-saksofonimängijat Maria Rodriguez Reyd. Duo repertuaar annab tunnistust sügavast armastusest ladina rütmide, instrumentaaltango ja argentiina rahvamuusika vastu.

Pilet 15 €, sooduspilet 13 €, müügil Piletilevis. Kohtade broneerimine tel 45 24 707 või restoran@arensburg.ee.

ÜRITUS
Valjala rahvamajas kl 10 kadripäeva kirbuturg. Võimalus maha kaubelda oma vanad ja ehk ka päris uued asjad. Samuti riided ja jalanõud, mis on jäänud kappi paremaid aegu ootama. Teha saab ka vahetuskaupa – mina sulle, sina mulle. Oma kaupa pakuvad taaskasutuspoed. Hindade ülempiir 4 eurot. Meelelahutuseks moeteemalised kollektsioonid “Vanast uus”. Mängitakse ka muutumismängu. Töötab kohvik. Info tel 45 49 599, mob 52 09 096 või vallamaja tel 45 49 522.

TANTS
Divas Grand Rose’i spordilaager vs. Saaremaa motoklubi. DJ Lillimägi ja Kallaste.

Kodulinna lokaalis disko.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

Club Privilege’is Hirmo Faktor. DJ Kristjan Hirmo ja DJ Erlend Aav.

Mönusas Villemis kl 21 ansambel Vanaviisi.

SPORT
Saaremaa ühisgümnaasiumis kl 9.30 maakonna kuni 18-aastaste noorte meistrivõistlused males. Info Juuno Jalakas, tel 56 682 436.

TEATRI EELTEADE
Pühapäeval, 25. novembril Sandla kultuurimajas kl 14 ja Vaivere seltsimajas kl 18 “Pildikesi kolhoosielust” Orissaare k/m näiteringi esituses. Lavastaja Ellen Teemus.

Pilet 5 eurot, õpilastele ja pensionäridele 3 eurot.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 150 korda, sh täna 1)