Horoskoop

JÄÄR – Tunned soovi anda oma panus ühiskonnale. Otsid suhteid, mis annaksid sulle võimalikult palju uut informatsiooni.
SÕNN – Otsid kedagi sellist, kes mõjuks sulle nii, et kogu sinu praegune elu muutuks. Suurenenud vajadus muudatuste järele.
KAKSIKUD – Tunned ebakindlust ja isegi abitust. Ootad teistelt julgustust, ilma milleta ei julge sa midagi otsustavat ette võtta.
VÄHK – Täna on päev, mil sinu võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning võid olukorda näha õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks.
LÕVI – Puutud täna tõenäoliselt kokku inimestega, kellega sul minevikus midagi lahendamata jäi. Võta vastu, mis elu sulle toob, ja leiadki lahenduse.
NEITSI – Ära püüa elult ja suhetelt võtta rohkem, kui sulle väljateenitult kuulub. Kui käitud õigesti, võid saavutada väga häid tulemusi.
KAALUD – Võimalik, et puutud kokku inimestega, kes võivad sind aidata. Ootad teiste nõuandeid, tunned, et see täiendab sinu mõttemaaailma.
SKORPION – Täna võid sa kohata inimesi, kes käituvad ülimalt kummaliselt. Selle asemel, et ära ehmuda, püüa sellest enda jaoks midagi kasulikku leida.
AMBUR – Võimalik, et püstitad endale täna uued eesmärgid ja tutvud väga loominguliste isikutega, kes sind inspireerivad.
KALJUKITS – Täna võid käituda veidi pööraselt. Tunned tugevat vajadust rakendada oma ülemäärast pulbitsevat energiat. Hea päev sportimiseks.
VEEVALAJA – Tahad teha oma kodus muudatusi, näiteks osta uut mööblit vmt. Võimalik, et sulle tulevad täna ootamatud külalised.
KALAD – Mõtiskled oma suhete üle teiste inimestega ja otsid elu mõtet. Väldi oma arvamuse teistele pealesurumist.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)