Taas selgub korvpallimeister

Taas selgub korvpallimeister

KAS KÄSA KAITSEB? Aprillis selgub, kas BC Käsal õnnestub möödunud aastal võidetud meistritiitlit kaitsta ka seekord. Foto: Raul Vinni

Juba 2012. aastal algavatel maakonna meeste korvpallimeistrivõistlustel on sel korral vähem võistkondi, kuid kõik eelmise aasta tipud on rivis.

MTÜ Saaremaa Korvpall läbiviidavate meistrivõistluste avalöök antakse 1. detsembril, kui Kuressaare spordikeskuses lähevad kell 13 vastamisi valitsev meister BC Käsa ja Pihtla. Samal päeval kell 17 kohtuvad Orissaares sealne meeskond ja Tesman.

Meistritiitlit asub jahtima kuus meeskonda. Loobunud on tänavu eelmisel aastal viimaseks jäänud SWE-7. Rivis on BC Käsa, Tesman, Orissaare, Saare Erek ja Pihtla.

Turniirisüsteemi järgi mängitakse põhiturniiril omavahel kaks korda. Järgnevad veerandfinaalid, kus mängivad põhiturniiri 3.–6. koha meeskonnad ning nende mängude võitjad kohtuvad poolfinaalides põhiturniiri kahe paremaga.

Poolfinaalide võitjad kohtuvad omakorda finaalis. Saaremaa meister korvpallis peaks selguma aprillis 2013.
Sel aastal saavad teoks ka seenioride (40+) meistrivõistlused. Detsembri alguses alustaval turniiril on võistlustules Tesman, JK Sarma, Pihtla, Vesse ja SO3K. Kokku osaleb meistrivõistlustel umbes 80 seeniorkorvpallurit üle Saaremaa.

Saaremaa meister seenioride hulgas peaks selguma 2013. aasta märtsi lõpuks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 255 korda, sh täna 1)