“Kelgukoertes” lööb kaasa ka saarlasi (1)

Kelgukoertes lööb kaasa ka saarlasi

KOHE LÄHEB VAIDLUSEKS: Raivo Maripuu juhendamisel tuli Kalmer Poopuul ja Katrin Aavikul oma “pahameelt” lasta korduvalt jäädvustada. Et kõik ikka tõeliselt usutav saaks. Foto: Sander Ilvest

Kuressaare südalinnas Arensburgi hotellis võetakse sel nädalal üles teleseriaali “Kelgukoerad” kaks selle sügishooaja lõpuosa.

Eile pärastlõunal oli Saarte Hääl Arensburgi restoranis tunnistajaks stseenile, kus Salme vallateatris kaasa löövad vallavanem Kalmer Poopuu ja Katrin Aavik “hommikukohvi” juues tuliselt vaidlema kipuvad.

Seriaali saarlasest režissööri Raivo Maripuu kinnitusel “Kelgukoerte” fännidel Saaremaal filmitud osi eriti kaua oodata ei tulegi. Juba detsembri esimestel nädalatel jõuavad need Kanal 2 ekraanile.

Seriaali produtsent Toomas Kirss meenutas, et mõned aastad tagasi sai samuti käidud “Kelgukoerte” paari osa Saaremaal filmimas. Raivo Maripuu sõnas, et seegi kord kujuneb lugu äärmiselt huvitavaks: uurija Kõrs saadetakse sundpuhkusele ja ta leiab romantilise puhkusepakkumise Saaremaal.

“Tuleb siis siia hotelli ja siin leitakse loomulikult laip, mispeale ta tahab seda juhtumit uurima hakata. Kuna tegelikult peaks seda ikkagi Saaremaa politsei uurima, tekib sellest väikene jama, mispeale tulevad Kelk, Pullerits ja teised talle järele, et asja klaarida,” selgitas režissöör.

Kohalikke inimesi on “Kelgukoerte” hooaja viimastes osades kaasa löömas veel kaks – Mare Poopuu ja Annika Juhandi. Kalmer Poopuu kinnitas, et ega ses näitlemises ole keerulist midagi. Kohvitass vajas vaid korduvalt täitmist, sest ikka ja jälle tuli sealt kenake sõõm rüübata.

“Olen pidanud külapoe juures joodikut ka mängima,” viitas ta oma hiljutisele rollile mängufilmis “Kertu”. Siis oli praegusest erinev see, et kohvitassi asemel vajas vahepeal täitmist näpus olnud õllepurk, märkis ta naljaga pooleks.
Arensburgi hotellis võetakse kolme päeva jooksul üles kaks osa.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 841 korda, sh täna 1)